LoviLave

LoviLave LoviLave
 • Сумма: до 10 000 грн
 • Ставка: 1,98%
 • Срок: до 30 дней
 • Возраст: 18-65
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
Подать заявку

Взяти моментальний кредит у Lovi Lave можна за 10-15 хвилин без відвідування офісу кредитора. Усі дії – від проходження реєстрації до підписання документів, виконуються віддалено на сайті. Отримати схвалену позику в LoviLave можна відразу після її затвердження – переказом на рахунок, відкритий у будь-якому банку України.

Чим Lovi Lave відрізняється від конкурентів?

Якщо ви вирішите взяти мікропозику в Lovi Lave, то забезпечите собі низку переваг:

Перший кредит можна отримати за ставкою 1,98% на день. Для оформлення потрібен тільки паспорт, не потрібно надавати додаткові документи або шукати поручителів. Другу і наступні онлайн позики можна отримувати, просто авторизувавшись в Особистому кабінеті – цілодобово, без перерв і вихідних днів. Для повторних благонадійних клієнтів доступна максимальна сума, яка поступово збільшується до 15 тисяч гривень. Вимоги до кандидатів мінімальні. Гроші в борг видають студентам і пенсіонерам, громадянам з поганою і “чистою” кредитною історією. У разі неможливості виплатити борг вчасно, термін дії кредитного договору можна продовжити без збільшення відсоткової ставки і погіршення КВ. На відміну від багатьох інших українських МФО, таких як ССлоан, оформити позику Lovi Lave можуть громадяни від 18 років.

Відгуки про Lovi Lave підтверджують відсутність прихованих комісій і “підводних каменів”. Всю необхідну інформацію про умови мікрокредитування можна отримати на сайті або зв’язавшись з оператором за номером телефону, вказаним внизу цієї сторінки.

У компанії також є онлайн-чат і сторінки в соціальних мережах Facebook та Instagram (можна залишити відгук про кредитування або, наприклад, роботу менеджера-консультанта, поставити запитання).

Умови отримання позики в Лові Лаве

Ви можете отримати онлайн-кредит на картку або банківський рахунок без відмови на таких умовах:

 • Мінімальна та максимальна суми – 500 гривень та 10 000 гривень;
 • Термін погашення заборгованості – від 1 до 30 днів з можливістю часткового/повного дострокового погашення, продовження;
 • Відсоткова ставка – 1,98% на день.

Хто може отримати кредит у Lovi Lave?

Отримати кредит у Лові Лаве може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Не потрібне підтвердження доходів, а також не потрібні поручителі та застави.

Кредит може отримати навіть студент, пенсіонер і жінка в декреті, тобто в МФО лояльне ставлення до позичальників. Тут видають гроші громадянам, які мають кредити в інших організаціях.

LiviLave промокод

Застосувати промокод

Чи важлива кредитна історія для LoviLave

У компанії Lovi Lave кредитна історія позичальника враховується під час розгляду заявки на кредит. З великою ймовірністю людина, у якої є активні прострочення в інших компаніях, не отримає тут схвалення.

Кредитна історія зберігає інформацію про всі фінансові операції клієнта: використання позики, розстрочки або кредитної картки. Отже, якщо людина своєчасно сплачувала за кредитами і не перебувала в простроченнях, у неї є позитивна кредитна історія. Такі позичальники завжди мають вищий рівень довіри.

Однак у Lovi Lave кредит можуть отримати навіть клієнти, у яких були прострочення в минулому. Ба більше, за допомогою МФО можна поліпшити кредитну історію та підвищити фінансовий рейтинг. Для цього потрібно регулярно оформляти невеликі кредити на короткий термін і своєчасно їх погашати.

Як отримати позику в LoviLave

Щоб подати заявку на мікрокредит у Лові Лаві, необхідно увійти до Особистого кабінету (можна увійти за номером мобільного телефону, прив’язаним до профілю, і придуманим паролем). Якщо ви вирішили взяти гроші в борг у МФО ЛовіЛаве вперше, вам потрібно буде зареєструватися на порталі:

На головній сторінці виберіть суму і термін погашення боргу 1-30 днів. Подивіться повний розмір переплати. Натисніть “Отримати гроші”. Потрібно відповісти на 7 стандартних запитань для створення Особистого кабінету. Вкажіть номер мобільного телефону та ІПН. Заповніть анкету позичальника – введіть адресу проживання і роботи, реквізити паспорта, відомості про платоспроможність, контактних осіб тощо; Прив’яжіть до профілю банківський рахунок, на який хочете отримати позику. Рахунок має бути відкритий на ваше ім’я; Чекайте відповіді від МФО. Якщо рішення позитивне, підпишіть електронний договір і кредит буде відправлено вам без затримки (у робочі години компанії). До моменту підписання договору договір не вважається укладеним: від позики можна відмовитися. Заповнити заявку на сайті й отримати кредит можна цілодобово.

 

 
Rate article
Добавить отзыв