Вимоги до позичальників

Сумма
12000
Ставка %
0,01%
Срок дней
16 дней
Подать заявку
Сумма
до 6000грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 15 дней
Подать заявку
Сумма
до 15 000
Ставка %
от 0,02%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 20 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
.

Нині використання послуг мікрофінансових організацій є досить актуальним, оскільки дає змогу отримати грошові кошти максимально оперативно і навіть у тих випадках, коли всі інші банки відмовляють у видачі позики. Однак, щоб отримати позику онлайн на карту, необхідно відповідати певним критеріям і вимогам до позичальників МФО.

  1. В першу чергу, вимоги до позичальника, щоб отримати кредит онлайн на карту, позичальник повинен мати українське громадянство, а також реєстрацію постійного або тимчасового характеру в регіоні, де розташована кредитна організація.
  2. Також отримати позику онлайн можливо тільки при досягненні певного віку. Як правило, позичальником більшість компаній видають кредити тільки громадянам, які досягли 21 року, однак, в деяких МФО цей критерій може бути знижений.
  3. Крім іншого, для отримання грошових коштів необхідне постійне джерело доходу, тобто позичальник повинен бути офіційно працевлаштований. При цьому, стаж роботи, як загальний, так і на поточному місці також повинен становити не менше трьох або шести місяців залежно від компанії.
  4. Величина заробітку позичальника також повинна відповідати мінімальним вимогам кредитної організації, щоб отримати позику на карту без відмови. В даному випадку може бути врахована не тільки заробітна плата, а й інші джерела, що приносять позичальникові дохід.

Дані вимоги є основними і стандартними для більшості кредитних організацій, і можуть змінюватися в залежності від будь-яких конкретних умов і параметрів необхідної позики.

Чи є додаткові умови позики?

komu dayut besprotsentnyy kredit

Деякі МФО можуть передбачати й певні додаткові вимоги для тих громадян, кому дають кредит. Це можуть бути певні рамки щодо рівня доходу, який не повинен бути нижчим за встановлену в кредитній компанії межу. Також для деяких дуже важливим є наявність стаціонарного домашнього телефону, щоб мати змогу зв’язатися з позичальників у разі потреби.

Кожна компанія встановлює свої вимоги, тому, якщо громадянин не потрапляє під ті чи інші рамки в одній організації, це зовсім не означає, що він отримає відмову в іншій.

Які документи вимагають у позичальників МФО

Щоб дізнатися, як отримати кредит у мікрофінансовій організації та які для цього будуть потрібні документи, необхідно звернутися за консультацією до відповідної компанії. Однак, у більшості з них, отримати позику на картку можна за наявності всього лише одного документа, яким є паспорт громадянина. У ньому відображені відомості щодо громадянства і віку позичальника, а також інформація про його реєстрацію.

У разі, якщо потрібна більша сума або ж термін кредитування більш значний, то МФО може запросити й інші документи. Це може бути закордонний паспорт або водійське посвідчення, військовий квиток, свідоцтво ІПН або СНІЛС. Для підтвердження офіційного працевлаштування може знадобитися довідка з місця роботи в довільній формі або за формою, встановленою МФО. Щоб отримати позику без відмови можна надати доручення з боку третіх осіб, що є додатковою гарантією повернення кредитних коштів.

Кому не дають кредит?

komu ne dayut kredit

Незважаючи на те, що більшість мікрофінансових організацій націлена на залучення клієнтів і видачу позик, існують умови, за наявності яких отримання позикових коштів неможливе. Так, громадянину може не вистачити стажу роботи для кредиту або ж величини заробітку. Зазвичай передбачено мінімальне обмеження, за якого кредит зі стажем роботи менше 3 місяців не може бути отримано. Те саме стосується і рівня доходів, який має бути не меншим за встановлені в кредитній компанії мінімальні вимоги.

Якщо позичальник не має реєстрації в Україні, або ж постійної чи тимчасової прописки, то він також не може розраховувати на отримання кредитних коштів. Дане обмеження за місцем проживання є суттєвим для більшості компаній, тому, при виникненні питання, чи дадуть мені кредит, варто проаналізувати відповідність зазначеним параметрам.

Чому відмовляють у кредиті?

Відмовити у видачі позики в МФО можуть у разі невідповідності позичальника встановленим обов’язковим вимогам.

Що робити якщо відмовили в кредиті?

У різних МФО діють конкретні вимоги, тому, якщо в одній компанії отримано відмову, варто спробувати подати заявку в іншу.

Як підвищити свої шанси на схвалення?

Щоб збільшити шанси на отримання позики, необхідно заздалегідь проаналізувати відповідність усім встановленим у компанії вимогам.

Плюси та мінуси
Велика ймовірність схвалення.
Мінімальний пакет необхідних документів
Швидкий термін розгляду заявки.
Можливість зарахування грошових коштів на карту.
Отримання кредиту без стажу роботи.
Часті запитання
Зі скількох років дають кредит?
У більшості мікрофінансових компаній мінімальне обмеження за віком для отримання кредитних коштів становить 18 років. Однак, у деяких компаніях цей вік має бути не менше 21 року.
Як отримати кредит з поганою кредитною історією?
У разі відмови у видачі позики через погану кредитну історію, необхідно надалі точніше дотримуватися умов чинних кредитів і своєчасно здійснювати платежі за ними.
Як отримати кредит на карту?
Після схвалення заявки на видачу позики, необхідно вказати реквізити картки, на яку потрібно зарахувати грошові кошти.
Як можна отримати кредит?
Для отримання кредиту онлайн заявку можна заповнити на сайті компанії, вказавши певну інформацію та додавши підтверджувальні документи. Після її схвалення грошові кошти будуть зараховані за вказаними реквізитами.
Чи можна отримати позику з поганою кредитною історією?
Більшість МФО видають позики незалежно від наявності кредитної історії та її якості.
Як отримати позику без відсотків?
Для того, щоб не платити відсотки за кредитом, необхідно своєчасно повернути отримані грошові кошти.
Як отримати кредит без роботи?
Для отримання позики необхідно надати документи, що підтверджують наявність постійного доходу.
Rating
Share to friends
Добавить отзыв