Кредит без прописки

kredit bez propiski

За непередбачених життєвих ситуацій позика, яку дає не банк, а дає Мікрофінансова організація не маючи прописки, може бути єдиним рішенням. Але, які банки дають кредити без прописки в паспорті? Як взяти кредит банків з російським паспортом або тимчасовою реєстрацією в Україні. Відсутність необхідних документів або реєстрації в певному регіоні виступає як перешкода для отримання банківського кредиту без прописки, і ви будете довго шукати в якому банку взяти кредит без прописка в паспорті. У таких випадках дають з відсутністю кредит прописки і довідки про доходи. Все що потрібно для отримання: чинне посвідчення особи, в паспорті з тимчасової реєстрації, або постійної прописки. Чи можна отримати позику без прописки в паспорті – можна в мікрофінансових компаніях. У цій статті ми розглянемо плюси і мінуси позик без реєстрації – позики без прописки рейтинг 2022 МФО Україна популярних і надійних пропозицій, де можливо видають кредити і розповідають, як отримати банківську картку, де взяти, чи можна взяти.

Сумма
500-20000
Ставка %
0,01%
Срок дней
1-30
Подать заявку
Сумма
до 5900 грн
Ставка %
2,5%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
12000
Ставка %
0,01%
Срок дней
16 дней
Подать заявку
Сумма
500-20000
Ставка %
0.01%
Срок дней
1-30
Подать заявку
Сумма
12000
Ставка %
0.01
Срок дней
1-64
Подать заявку

Чи можна взяти кредит без прописки?

МФО видає кредити без прописки в паспорті всім охочим, але мінімальні умови все ж є. Для цього рекомендується подавати запит у кілька організацій одночасно. Після схвалення заявки потрібно вибрати умови і отримати позику без прописки в паспорті на карту, або на електронний гаманець, позика без реєстрації на ківі теж можлива. Зарахування, як правило, відбувається моментально.

Так, не виходячи з дому Ви отримуєте фінансову допомогу. Повернувши кредит без прописки в строк, ви отримаєте постійного лояльного кредитора.

Кому дадуть кредит без прописки в Україні?

Багато позичальників цікавляться питанням: чи дають позику без прописки на карту? Відповідь – Так, але тим кредитопозичальникам, які відповідають критеріям договору.

Підставою для укладення угоди є паспорт.

 1. Наявність паспорта;
 2. Підходящий вік, не менше 18 років. Верхня вікова межа в різних МФО має відмінності, 65 або 70;
 3. Клієнт повинен бути дієздатним, повинні бути відсутніми проблеми із законом.
 4. Прописка, або альтернативний варіант – тимчасова реєстрація.

Процедура оформлення позики грошей без прописки

Чи можна взяти кредит без прописки в Україні? Видача позики без прописки можлива тільки для експрес-кредитів. Основний принцип: передбачається невелика сума коштів за короткий термін погашення.

Щоб взяти кредит без прописки необхідно надати такі документи:

 • Номер мобільного телефону;
 • Посвідчення особи;
 • ідентифікаційний код;
 • іменна банківська картка, або номер онлайн-гаманця.

Можна оформити заявку через інтернет. Онлайн позика без прописки терміново – це еспрес варіант. До заявки прикріплюється фото або скан розвороту паспорта і реквізити картки для отримання грошей.

Заповнюється анкета в режимі онлайн. Сервіси працюють цілодобово. Кошти приходять уже в день звернення.

Послуга мікрофінансування стає популярнішою з кожним днем. І вже не варто переживати чи дадуть кредит без прописки Україна? У компанії мікропозик звертаються не тільки ті, кому відмовили банки, а й ті, хто не бажає витрачати час на збір документів.

На яку суму можна взяти позику без прописки в паспорті на карту

vzyat' kredit bez propiski

Видача позики на картку без прописки терміново можлива тільки для експрес-кредитів, які передбачають невелику суму і нетривалий термін погашення. При першому зверненні сума кредиту не перевищує 20 000 грн., а фіксований термін не перевищує двох тижнів. Відсотки нараховуються щодня і можуть становити 1-2,5% на день.

Отримати гроші на банківську картку повторно, можна тільки після погашення заборгованості та мати позитивну платіжну історію. При повторному оформленні заявки кошти будуть миттєво зараховуватися на картку, розмір виплат буде вищим за 5000 грн.

Відсоткова ставка часто вища за банківську і це пов’язано з тим, що мікрофінансові компанії практично не перевіряють споживачів. Ризик несплат значно збільшується. При правильному підході можна мінімізувати переплати.

Як підвищити шанси схвалення кредиту без прописки в паспорті

Бажаючи безвідмовно отримати кредит, перед подачею заявки уважно вивчіть статистику компанії, схвалених запитів має бути не менше 90%. Компанії з автоматичною системою перевірки більш лояльні до нових клієнтів, якщо ж МФО зажадає наявність постійної прописки – заявку буде відхилено, не варто витрачати час. Якщо ж у Вас є сумніви, у співробітника компанії можна отримати консультацію.

Способи погашення кредиту без прописки і довідки про доходи

Після того, як позику на карту без прописки та реєстрації здійснено, необхідно повертати борг. Тут пропонується кілька варіантів:

 1. Через особистий аккаунт на сайті МФ компанії – гроші знімаються з карти, на яку було оформлено позику.
 2. Можна погасити заборгованість через термінали. Такий спосіб оплати пропонують більшість організацій.

Переказом коштів на рахунок мікрофінансової компанії через відділення банку. Реквізити можна взяти на офіційному сайті, або уточнити у менеджера організації.

Чому МФО відмовляють у позиці без прописки в паспорті

Хоча мікрофінансові організації, де можна взяти позику без прописки, не досконально перевіряють кредитні історії, все-таки є моменти, які будуть перешкоджати отриманню позики без прописки на карту:

 • Проблеми з кредитною історією. Це найпоширеніша причина відмови. Документ ПДК інформує про взяті раніше кредити, заборгованість, затягнуті терміни виплат. МФО, як і банки, зобов’язані передавати інформацію про платіжну дисципліну своїх позичальників.
 • Недостатня зарплата. Малий дохід – теж причина відмов у кредитах.
 • Недостовірна інформація про себе. Деякі позичальники намагаються скоригувати інформацію про себе, розраховуючи збільшити шанси на отримання коштів.

Де можна взяти позику без прописки – МФО 2024

Сумма
до 12 000 грн.
Ставка %
0,01% в день
Срок дней
30 дней
Подать заявку
Сумма
до 50 000 грн
Ставка %
1,2%
Срок дней
от 1 до 70 дней
Подать заявку
Сумма
100-20000
Ставка %
0,01%
Срок дней
30 дней
Подать заявку
Сумма
до 10 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 61 дня
Подать заявку
Сумма
до 15 000
Ставка %
от 0,01%
Срок дней
до 25 дней
Подать заявку
Сумма
500-15000
Ставка %
0,01%
Срок дней
5-30
Подать заявку
Сумма
500-23000
Ставка %
0%
Срок дней
30 дней
Подать заявку
Сумма
до 6 000
Ставка %
от 0,01%
Срок дней
до 14 дней
Подать заявку
Сумма
3000-10000
Ставка %
3%
Срок дней
15-30
Подать заявку
Сумма
400-20000
Ставка %
3%
Срок дней
30 днів
Подать заявку

Щоб вибрати надійну організацію для позики на картку без прописки та реєстрації, слід ознайомитися з ринком мікрокредитних сервісів. Щоб уникнути високих відсоткових ставок або шахрайства, уважно вивчіть усі пропозиції та порівняйте їх із конкурентами. Відповідальний МФО володіє офіційним сайтом, зі зрозумілим інтерфейсом, реальні відгуки від клієнтів, а також повну інформацію про пропоновані послуги.

Плюси і мінуси оформлення позики без прописки

Якщо у Вас розглядається питання: чи можна отримати кредит без прописки в паспорті, порівняйте всі плюси і мінуси.

Хоча на перший погляд здасться, що позика на картку без прописки та реєстрації через високі відсоткові ставки не вигідна. Але з огляду на мінімальність термінів, переплати несуттєві.

Плюси та мінуси
Швидке ухвалення рішення, висока ймовірність схвалення заявки;
Грошові кошти даються без застави та поручителів;
Швидкість отримання грошей на картку;
Онлайн заявки без вихідних;
Позика без реєстрації картки.
Не високі суми;
Високий відсоток: 1.5-2% на день;
Штрафні санкції при заборгованості мікрокредиту.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Останнім часом спостерігається зростання однорангового кредитування через онлайн - і мобільних кредиторів, збільшився попит на кредити без прописки, пропозиції щодо позики теж збільшилися. Під час вибору підходящої компанії звертайте увагу на допустимі терміни позики, відсотки, що нараховуються, та відгуки. В інтернеті сьогодні чимало сервісів, які оглядають роботу МФО.
Часті запитання
Чи можна взяти позику без прописки в паспорті?
Так можна, але не у всіх.
Як визначити надійну мікрофінансову організацію (МФО)?
В інтернеті сьогодні чимало сервісів, що оглядають роботу МФО. Звертайте увагу на терміни позики, відсотки, що нараховуються, та відгуки.
Які потрібні документи?
Паспорт, ідентифікаційний код і номер картки.
Недоліки швидких мікропозик?
Невеликі суми позики, відчутна процентна ставка.
Як підвищити шанси схвалення?
Надавайте тільки правдиву інформацію, стежте за кредитною історією.

 

Rating
Share to friends
Добавить отзыв