- Онлайн позики на карту
- Займи на карту – кому він зручний?
- Вимога до позичальника для отримання позики на банківську карту
- На що звернути увагу при виборі мікрофінансових організацій в Україні
- Найчастіші причини відмови в позиці на карту
- Позика на карту
- Банківська карта являє собою:
- Як правильно і вигідно користуватися кредитками?
- При виборі сервісу з мікрофінансування та оформлення кредитки, потрібно звернути увагу на:
- Переваги використання кредитки
- До численних переваг такого виду мікрокредитування відносять:
- Що таке грейс-період?
- Існує два способи розрахунку:
- Що дають бонуси?
Онлайн позики на карту
Якщо вам терміново потрібні гроші, то у вирішенні такого злободенного питання багато що вирішує оперативність. Часом необхідно отримати кредит якнайшвидше, щоб купити вподобану річ, поправити здоров’я або відправитися в довгоочікувану подорож. У цьому випадку найбільш оперативний варіант – отримати гроші онлайн без застави. Але як перевести гроші в готівку, якщо відсутній особистий контакт із кредитором? Відповідь очевидна – можна брати позики на банківську карту.
Займи на карту – кому він зручний?
Останнім часом з’явилася велика кількість мікрофінансових організацій (МФО), що видають позики на банківську карту онлайн. Чому саме мікрофінансових? Річ у тім, що позичаючи клієнту невеликі суми, кредитна організація значно менше ризикує, ніж у разі кредитування в значних обсягах. Тому отримати кредит на картку від компанії, що займається мікрофінансуванням, стає з кожним роком все простіше. З’являються можливості оформити миттєві кредити без довідки про доходи і практично без відмов.
Вимога до позичальника для отримання позики на банківську карту
- Головна вимога, що впливає на ухвалення рішення про видачу кредиту – наявність або відсутність іменної кредитної картки. Якщо її у вас немає, оформити позику на карту вже точно не вийде. Щоб взяти позики онлайн на кредитну карту, цілком підійдуть “Мастеркард” та “Віза”.
- Щоб отримати позики на карту, на сайтах МФО цілодобово завантажується форма реєстрації.
- Зареєструвавшись, ви можете оформити заявку на сайті, щоб отримати мікропозику в режимі онлайн. Крім даних з паспорта, зазвичай потрібно ввести номер телефону та адресу електронної пошти, а також хоча б коротку інформацію про свою роботу. Іноді, для підвищення шансів на схвалення мікропозики, необхідно вислати кредитній організації скан копії вашого паспорта.
Онлайн-оформлення, як правило, не забирає багато часу. Ще менше часом йде на те, щоб організація схвалила кредит. Часто позики на банківську картку, необхідні терміново, можна отримати практично миттєво, навіть без перевірок кредитної історії.
На що звернути увагу при виборі мікрофінансових організацій в Україні
Звичайно, позика на карту за кілька хвилин пов’язана і з деякими проблемами. Якщо ризик великий, мікрокредитна організація бере з позичальника солідний відсоток. До того ж розмір наданої “в режимі експрес” суми, як правило, істотно обмежений.
І нарешті, далеко не у всіх мікрофінансових організаціях можна завжди отримати позику на картку без відмови. Тому, вибираючи МФО, де ви розраховуєте на миттєві позики, потрібно врахувати основні чинники:
- відсоткову ставку;
- спосіб отримання грошей;
- максимальну суму позики;
- вимоги до позичальника.
У ряді випадків необхідно враховувати і додаткові послуги, що надаються організацією, на кшталт позики з доставкою додому.
Найчастіші причини відмови в позиці на карту
- Помилки в заявці. Численні джерела стверджують, що від 70 до 80 відсотків відхилень заявок є наслідком помилок у персональних даних. Перш ніж відправляти анкету, уважно перегляньте дані. Історія відмов накопичується і може призвести до повторної відмови. Тому, подаючи заявку, зверніть пильну увагу на точність заповненої інформації.
- Кредитна історія. Погана кредитна історія або її відсутність також може мати вплив. Знайти достовірну інформацію про те, як формується історія, буває складно. Причиною цього є небажання банківських регуляторів розкривати таку інформацію. Однак беззаперечним є той факт, що прострочення платежів негативно впливають на рейтинг.
- Вік. Право на отримання мікрокредитів мають громадяни України віком від 18 до 75 років. Верифікація відхилить кредитну заявку, якщо на кінець періоду кредитування вам буде більше 75 років. У віці від 18 до 22 років виникають труднощі. Пояснюється це тим, що кредитна історія застаріла, оскільки вона дуже давня. В результаті, якщо портрет позичальника не вдається скласти, верифікатор може прийняти рішення не видавати гроші.
Як бачите, точно заповнивши заявку і подавши інформацію згідно з критеріями, можна зручно уникнути величезної кількості причин для відмови в терміновому кредиті на карту. Подати заявку можуть тільки батьки або законні опікуни дітей, які не досягли 18 років.
Позика на карту
Останнім часом, роблячи покупки в магазині, жителі України розраховуються кредитними картами, які мають безліч переваг. Кредитною карткою називають особливий вид пластикової карти, яка оформляється в банку і дозволяє користуватися кредитними коштами. На такій картці є певна сума грошових коштів, яку можна витратити на будь-які потреби.
Також із кредитної картки можна зняти готівку в банкоматі та витратити її на свій розсуд. Земні кошти виручать у складному фінансовому становищі, в якому часто опиняються жителі України. На сьогоднішній день кредитні картки – це найзручніший і найпростіший спосіб вирішення матеріальних проблем.
Банківська карта являє собою:
- – інструмент для оплати за покупки;
- – накопичувальну систему;
- – сервіс для грошових переказів і кредитування.
Завдяки розгалуженій мережі банкоматів різних банків України використання пластикових кредиток стає більш зручним, вигідним і простим.
Як правильно і вигідно користуватися кредитками?
Для того щоб кредитування за допомогою банківської карти стало вигідним і ефективним, потрібно знати основні правила розрахунку таким інструментом. Так, кредиткою можна розраховуватися в супермаркетах, магазинах, на заправках і в інтернет-магазинах. Для того щоб здійснити операцію та оплатити покупку в інтернеті власнику картки, потрібно буде вказати номер картки, термін її дії та код, що міститься на задньому боці у вигляді трьох цифр. Пам’ятайте, що цей код маєте знати тільки ви, бо шахраї можуть ним скористатися і перевести в готівку кошти.
Кредитні картки оформляють практично всі банки України та онлайн-сервіси з мікрокредитування, великий вибір яких представлений на нашому сайті. Тут ви зможете вибрати кредитора, ознайомившись з його умовами кредитування.
При виборі сервісу з мікрофінансування та оформлення кредитки, потрібно звернути увагу на:
- – наявність додаткових комісій;
- – штрафи за дострокове повернення кредитних коштів з відсотками;
- – спосіб розрахунку з кредитором і грейс-період;
- – відсоткову ставку.
До особливостей кредиток відносять те, що власники карток не тримають на них особисті кошти, а користуються тільки наданою сумою позики, яка обмежується лімітом. Як правило, сума кредитування становить від 300 до 10 000 гривень. Заборгованість потрібно погашати вчасно, оскільки за кожен прострочений день нараховуватимуться відсотки. Щоб користування картою було вигідним, фахівці не радять переводити гроші в готівку, оскільки за це знімаються великі відсотки. Найкраще розраховуватися самою картою. Річ у тім, що саме на таких розрахунках заробляють банки, тому їм невигідно, коли клієнти переводять у готівку позикові кошти. За це можуть нараховуватися додаткові комісії, скасовуватися пільговий період і збільшуватися відсотки.
Переваги використання кредитки
До численних переваг такого виду мікрокредитування відносять:
- – споживчий кредит видається під нульовий відсоток на термін до 5 днів;
- – за необхідності можна пролонгувати кредитну лінію;
- – знижки та нарахування бонусів від партнерів;
- – безкоштовне оформлення картки;
- – можливість витрачати земні кошти на будь-які потреби;
- – для оформлення картки знадобиться лише паспорт та ІПН;
- – карту можна оформити онлайн;
- – відсутність необхідності носити з собою готівку.
Деякі мікрофінансові організації видають кредитки, навіть якщо у клієнта погана кредитна історія. Оформити кредит можна через інтернет на карту будь-якого банку.
Що таке грейс-період?
Грейс-періодом за карткою “Віза” або “Мастеркард” називають проміжок часу з моменту використання кредитних коштів, протягом якого не нараховуються відсотки. При оформленні картки зверніть увагу на те, яким чином розраховується пільговий період.
Існує два способи розрахунку:
- Відлік пільгового періоду стартує від дня зняття готівкових коштів з кредитки або ж від першого дня розрахунку карткою. У цьому випадку знімати гроші і розраховуватися карткою можна багато разів, оскільки пільговий період однаково починається з першого дня. Для того щоб почався новий пільговий період, потрібно повністю погасити заборгованість за старим боргом.
- Грейс-період розраховується за кожною здійсненою операцією.
Правильне користування кредиткою має на увазі під собою сучасне погашення боргу до кінця грейс-періоду і розрахунок карткою без зняття готівки в банкоматі.
Що дають бонуси?
Мікрокредитні організації за користування своїми послугами дарують клієнтам бонуси, у яких багато позичальників часто не бачать сенсу. Але це зовсім не так. Бонуси – це приємне заохочення за користування кредиткою. Найчастіше їх нараховують тим клієнтам, які розраховуються карткою в різних торгових точках.
Під час вибору мікрофінансової організації та картки потрібно звертати увагу на бонусну програму. Наприклад, деякі кредитори надають бонуси, що використовуються тільки в магазинах-партнерах. Інші радують позичальників безкоштовними милями – це спеціальні бонуси, які використовуються для повної або часткової оплати за авіаквитки. Пам’ятайте про те, що чим більше ви користуєтеся карткою, тим більше бонусів вам нарахують.