Швидка позика під 0 відсотків

Що таке кредит під 0 відсотків

Кредити без відмови в МФО – це швидка безвідсоткова позика, яка дає вам можливість отримати кредитування на деяку суму грошей у ваше розпорядження від кредитів, навіть за рахунок зарплат. Вам не знадобиться звертатися в банки, де маленький відсоток, збирати велику кількість довідок і шукати поручителів, такі позики оформляються в найкоротший час і дозволяють швидко вирішити фінансові проблеми і отримати гроші від держави.

Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
5 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 21 дня
Подать заявку
Сумма
до 25 000 грн
Ставка %
0,07%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 10 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 61 дня
Подать заявку
Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 6500 грн
Ставка %
1,3%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 20 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 25 дней
Подать заявку
Сумма
до 5900 грн
Ставка %
2,5%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку

Кредит під 0% фінансова організація видає за однієї умови і розрахувавши всю суму через кредитний калькулятор. Гроші потрібно обов’язково повернути – повністю і у встановлений договором час, всю процедури описують відгуки. Розмір кредиту, що видається, може бути різним: 20 тис. грн., 30 тис. грн., 80 тис. грн., у середньому до 100 грн., але в певних випадках розмір кредитування може досягати 1 млн. грн. Термін, відведений на погашення кредиту, також різниться: 1 місяць, на 3 місяці, кредит на рік, 6 місяців тощо, зазвичай він не перевищує 12 місяців і може бути безвідсотковий. Для зручності на сайтах МФО вбудований калькулятор, за допомогою якого визначається щомісячна сума платежу.

У пошуках доступного довгострокового кредиту нерідко можна зустріти рекламу миттєвих позик без відсотків. Така пропозиція у когось викликає бурю позитивних емоцій, але у більшості – лише недовіру. Надто несподіваною здається така щедрість мікрофінансових організацій. Чи може це бути правдою? Чи можна отримати онлайн позику на карту під 0%? Відповідь так, дивіться список і читайте умови нижче.

кредит під 0 без відмови

Як працює онлайн кредит під 0 без дзвінків

Мікрофінансові організації – єдине місце, де можуть видати кредит під 0% готівкою. Умови можуть бути різними. Наприклад, надання позики з пільговим періодом у кілька днів, після якого доведеться платити відсотки. Перший варіант може стати вельми вигідним, але якщо клієнт вирішить знову звернутися в ту ж МФО, йому вже доведеться платити відсоток.

Чи можна отримати кредит під 0,01 на 3 місяці

Існує величезна безліч організацій, що видають позики без відсотків онлайн і відразу на карту. За допомогою інтерактивного сервісу Banki ru можна вибрати перевірену МФО, за посиланням відразу перейти на її сайт і вибрати відповідні умови. Як правило, новому клієнту перший кредит видають під 0%, наступні вже йдуть зі ставкою.

Як отримати кредит під 0 відсотків без фото в Україні

Досить зайти на сайт МФО, заповнити анкету і вказати паспортні дані. МФО перерахує вам гроші на:

 • банківську карту,
 • рахунок,
 • електронний гаманець.

Розмір схваленої суми, строки та ставки мікропозики розраховуватимуться індивідуально. Взяти кредит онлайн під 0% в черговий раз вдасться в тому випадку, якщо сума кредиту буде не надто великою (менш як 30 тис. грн.) і термін повернення грошових коштів становитиме в середньому менше 30 днів (часто менше).

У тому, щоб отримати Кредит під 0 Україна на карту, немає нічого складного. Їх мікрофінансові організації видають миттєво, за тією ж схемою, що і звичайні позики. Різниця в тому, що для отримання грошей на таких умовах потрібно знайти організацію, яка на даний момент видає першу позику безкоштовно. Найчастіше подібні пропозиції проходять у вигляді акцій, а кошти видаються максимум на 30 днів.

Для чого організаціям кредит під 0 відсотків на карту без дзвінків Україна без відмови? Це робиться для нових клієнтів, з метою їх залучення. Більшість людей, які користуються експрес позиками, роблять це на постійній основі. МФО розуміють, що такий підхід дасть змогу привернути до себе позичальника. Оскільки гроші в борг безкоштовно видаються тільки в перший раз, ніяких великих втрат організація не несе.

Стандартна схема, як отримати позику без відсотків:

 1. Найті компанії, що видають гроші на цих умовах. Найпростіший пошук – каталог онлайн-позик, що пропонує максимальний “асортимент” МФО. З його допомогою легко знайти безвідсоткову мікропозику, просто виставивши відповідні параметри.
 2. Заповнити анкету, вписавши в неї свої дані.
 3. Відправити її.
 4. Почекати деякий час.

У 99 % випадків відповідь, чи схвалено кредит під 0,01 на 3 місяці, приходить відразу. Компанії використовують автоматичну програму перевірки, яка визначає, чи підходить позичальник за заданими критеріями. Найчастіше не обходиться без перевірок кредитної історії. Але нічого страшного в цьому немає. Навіть із поганою кредитною історією позики легко схвалюють.

Вимоги мікрофінансових організацій до позичальників

Через високу конкуренцію мікрофінансові організації постійно знижують вимоги до потенційних позичальників. Зараз можна отримати гроші онлайн легко, і ця можливість доступна практично всім.

Основні вимоги, які висуває більшість компаній і на яких можна отримати миттєві кредити:

 • Паспорт і громадянство України.
 • Наявність другого документа.
 • Відсутність прострочених платежів в інших МФО.
 • Вік від 18 років.

Наявність довідки про доходи не потрібна. У рідкісних випадках отримати мікропозику без відсотків можна, навіть якщо щось не відповідає вищеназваним параметрам. Але тільки якщо це передбачено правилами обраної МФК. Оскільки зараз можливе онлайн-оформлення, ви можете заповнювати скільки завгодно заявок, поки не відбудеться прийняття рішення на вашу користь.

Кому видають позику онлайн на карту без відсотків

За стандартними умовами, що діють у більшості мікрофінансових організацій, безвідсотковий кредит може отримати новий клієнт віком від 18 років. Максимальний вік – 65 років, хоча існують винятки, деякі організації працюють із позичальниками до 85 років.

Яку суму кредит без відсотків на рік

Як правило, від 1 тис. до 100 тис. грн.

На який термін швидкий кредит під 0 відсотків

У середньому від 10 до 30 днів. Деякі МФО можуть видати кредит без відсотків або під низький відсоток на рік.
Кредит під 0 відсотків на картку без дзвінків

Як видають кредит під 0 без поручителів?

Після того як першу позику без відсотків на карту схвалено, потрібно вибрати спосіб її отримання.

Мікрофінансові організації надають кілька варіантів:

 1. на ківі гаманець, за умови, що він оформлений на номер телефону, вказаний при заповненні заявки;
 2. на банківський рахунок;
 3. грошовим переказом;
 4. на карту.

Хоча пропозиція переказати гроші на банківський рахунок зустрічається майже у всіх МФО, користуватися нею не варто. Кошти можуть іти одержувачу до тижня, а відсотки в цей час уже нараховуватимуться.

Деякі організації ставлять обмеження на першу позику без відсотків на картку онлайн: гроші можна отримати тільки через банк, переказом. Така умова діє не скрізь. Дізнатися про неї можна лише після схвалення заявки.

Чому МФО видає кредит без відсотків на карту

Фірми пропонують швидкий кредит без відсотків на 3 місяці для самореклами і набору клієнтської бази. Після того як ви погасите перший кредит, через деякий час, можливо, візьмете швидкий Кредит під 0 відсотків Україна.

Де взяти кредит під низький відсоток Україна МФО:

 • через браузер;
 • через мобільний додаток;
 • безпосередньо в офісі МФО.

Рейтинг безкоштовних онлайн-позик 2024

На нашому сайті ви можете знайти організації, що видають гроші в борг без відсотків. Також доступний підбір за будь-якими іншими критеріями – їх потрібно задати в пошуку.

Ви можете подивитися рейтинг МФО, що видають мікропозики онлайн.

Сумма
500-20000
Ставка %
0,01%
Срок дней
1-30
Подать заявку
Сумма
до 14 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 150 000грн
Ставка %
1,19%
Срок дней
до 24 недель
Подать заявку
Сумма
100-20000
Ставка %
0,01%
Срок дней
5-30
Подать заявку
Сумма
400-20000
Ставка %
3%
Срок дней
30 днів
Подать заявку
Сумма
до 12 000 грн.
Ставка %
0,01% в день
Срок дней
30 дней
Подать заявку
Сумма
12000
Ставка %
0.01
Срок дней
1-64
Подать заявку
Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку

Ми складали його ретельно, враховуючи максимум факторів:

 • можливість оформити заявку на сайті;
 • робота цілодобово;
 • репутація;
 • додаткові послуги (наприклад, доставка засобів додому);
 • вимоги;
 • максимальна сума для видачі та інші фактори.

Тому список онлайн-позик і компаній, що потрапляють у топ нашого сайту, дійсно вартий уваги. Якщо потрібні кредит без відсотків Україна, отримаєте їх за допомогою пошуку організації в запропонованому каталозі.

Плюси і мінуси кредиту без відсотків від МФО

Плюси та мінуси
Розстрочка дає можливість придбати що-небудь просто зараз;
У МФО безвідсоткові кредити спрямовані на залучення нових клієнтів;
Кредити видаються з пільговим періодом погашення.
Більшість кредиторів намагаються замаскувати власний дохід під додатковими платними обов'язковими послугами;
У разі прострочення платежу нараховуватиметься неустойка.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Підводні камені мікрофінансування. Головний недолік мікропозики - висока процентна ставка, 0,5-1 % на день. З плином часу борг стрімко збільшується, що призводить до фінансового краху. З фінансової точки зору брати мікропозику безумовно не варто. Відсотки за вашим боргом з'їдатимуть значну частку сімейного бюджету.
Чи варто брати мікропозику - Її можна розглядати як один із варіантів, якщо є постійний дохід і брак грошей тимчасове явище. Не можна звертатися за мікропозикою, якщо гроші потрібні, щоб заплатити за іншими боргами. У цьому разі ви не розв'язуєте проблему, а посилюєте її. Без нормального регулярного доходу ви не зможете розрахуватися вчасно і вкрай швидко потрапите в безвихідну ситуацію.
Часті запитання
МФО видають кредити абсолютно всім?
Нові поправки до поточного законодавства зобов'язали МФО розраховувати ПНД позичальника за аналогією з банками. Хоч би як сумно це звучало для любителів набрати кредитів понад міру, тепер МФО також відмовлятимуть їм у позиках. Єдиний виняток: суми до 10 000 гривень.
У яких МФО можна продовжити позику?
Продовжити позику можна практично у всіх мікрофінансових організаціях, сплативши тільки відсотки (комісію) за використання мікрокредиту на момент пролонгації. У більшості МФО процедуру продовження позики можна виконати автоматично в "Особистому кабінеті" на сайті компанії.
Чим мікрофінансові організації відрізняються від банків?
МФО, подібно до банків видають гроші в борг під відсоток. Але МФО не мають можливості здійснювати банківські операції: відкривати і вести рахунки, торгувати валютою, управляти чужими грошима, переказувати гроші за дорученням клієнтів тощо.
Хто і як контролює МФО в Україні?
Головний наглядовий орган для мікрофінансових організацій. Але до перевірок МФО підключаються й інші держ. органи: пристави, прокуратура і СРО.
Як узяти мікропозику і не нарватися на шахраїв?
Найголовніше при виборі МФО - перевірити, чи є обрана для мікропозики компанія в державному реєстрі МФО. Тільки це гарантує законність взятого мікрокредиту і при виконанні всіх умов позики позбавить від проблем у майбутньому.

 

 

Rating
Share to friends
Добавить отзыв