Споживчі кредити

Що таке споживчий кредит?

Споживчим кредитом називають таку форму позики, при якій кредитні кошти видаються на споживчі потреби позичальників. Оформити позику на вигідних умовах пропонують мікрокредитні організації, великий вибір яких представлений на цьому сайті. Тут ви зможете підібрати найкращий сервіс з онлайн кредитування та оформити споживчий кредит на суму від 300 до 15 000 гривень.

Як правило, позикові кошти видають на термін від 1 дня до 1 місяця, але всі кредитори пропонують різні умови, хоча працюють за одним і тим самим принципом. На сьогоднішній день мікрокредитування є найкращим виходом зі складного фінансового становища, в якому нерідко опиняються жителі України. Найчастіше людям не вистачає коштів до зарплати, тому вони вдаються до допомоги мікрофінансових організацій.

На відміну від банківського кредиту споживчий можна отримати без поручителів і довідок про доходи, причому гроші можна витрачати на будь-які потреби.

Як оформити споживчий кредит в Україні?

Клієнтами сервісів з онлайн кредитування можуть стати люди, які не мають офіційного працевлаштування. Обов’язковою умовою при отриманні кредиту є досягнення повнолітнього віку. Деякі онлайн кредитори видають позики тільки тим клієнтам, яким виповнилося 20 або 21 рік. Для того щоб отримати тимчасову фінансову незалежність, потрібно мати при собі паспорт та ІПН.

Як вибрати відповідну мікрофінансову організацію?

На нашому сайті ви знайдете огляди кращих онлайн кредиторів.

Сумма
до 100 000 грн
Ставка %
от 1%
Срок дней
до 120 дней
Подать заявку
Сумма
100-30000
Ставка %
0,01%
Срок дней
1-65
Подать заявку
Сумма
до 20 000 грн
Ставка %
0,01%
Срок дней
5-30 дней
Подать заявку
Сумма
до 10 000 грн
Ставка %
1,98%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
100-15000
Ставка %
0,01%
Срок дней
1-30
Подать заявку

Щоб зробити правильний вибір і оформити мікрокредит на вигідних умовах, потрібно врахувати такі нюанси:

 

    • – процентну ставку (коливається від 0,8 до 2 відсотків);
    • – мінімальну та максимальну суму кредитування (від 300 до 15 000 гривень);
    • – додаткові умови: продовження кредиту, дострокове погашення та можливість виплатити заборгованість частинами;
    • – вік кредитоотримувача;
    • – час, який потрібен на розгляд заявки на кредит (від 5 до 30 хвилин);

– час, який потрібен на розгляд заявки на кредит (від 5 до 30 хвилин).

Як правило, сума першого кредиту обмежена, але при кожному наступному зверненні вона збільшується. Так, якщо при першому зверненні позичальник міг отримати на картку не більше 2 000 гривень, то при повторному сума кредитування збільшується до 5 000-10 000 гривень. Більшість сервісів, які видають онлайн позики до зарплати, дозволяють своїм клієнтам достроково погашати заборгованість за кредитом, причому без додаткових комісій. Також вони можуть пролонгувати позику.

Где можна в Україні оформити споживчий кредит на вигідних умовах?

На нашому сайті зібрані кращі мікрофінансові організації, які займаються кредитуванням всіх громадян України, незалежно від офіційного працевлаштування, кредитної історії та наявності заставного майна або поручителів. Якщо вам терміново знадобилися гроші, наприклад, на купівлю телевізора або на оплату комунальних послуг, то вирішити цю проблему можна, звернувшись за фінансовою допомогою до онлайн кредитора.

На відміну від банку, оформити кредит у якому буває досить складно, позики онлайн організації видають практично всім позичальникам. У разі споживчого кредитування в банку чекати рішення доведеться не менше трьох робочих днів, тоді як онлайн позику можна отримати за 20 хвилин після надсилання заявки. Незаперечною перевагою онлайн кредитування є те, що це цілодобова послуга.

Як можна погасити заборгованість за споживчим кредитом?

Мікрофінансові компанії співпрацюють з різними платіжними системами, тому погасити кредит можна як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Позичальникам на вибір пропонується кілька способів погашення заборгованості. Повернути гроші з відсотками можна через свій особистий кабінет, банківським переказом, за допомогою терміналу або ж у відділенні банку.

Rating
Share to friends
Добавить отзыв