Позика готівкою

Онлайн позики готівкою терміново за паспортом

Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
5 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 21 дня
Подать заявку
Сумма
до 25 000 грн
Ставка %
0,07%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 10 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 61 дня
Подать заявку
Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 6500 грн
Ставка %
1,3%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку

Отримати позики готівкою можна далеко не в кожному МФО, оскільки багато хто з них не мають реального офісу, представляючи свої послуги виключно онлайн. Однак далеко не в кожного, кому терміново потрібні гроші, є банківська картка, електронний гаманець та інші “посередники” між ними і кредитором. Ми пропонуємо список мікрофінансових організацій, що пропонують для своїх клієнтів цю послугу.

Позика готівкою – кому вона зручна?

Можливо, хтось здивується: як у сучасному світі можна обходитися без банківського рахунку та його фізичного втілення – шматочка пластику, за допомогою якого можна здійснювати всілякі платіжні операції. Однак відсутність картки – не єдина причина, через яку потенційні клієнти шукають, де взяти в борг готівкою. Як показує практика, мікрокредиту готівкою без картки надають перевагу в разі:

 • Наявності комісії за нецільове поповнення картки. Найчастіше це відноситься до зарплатних проектів. Користування банківською картою в цьому випадку має на увазі стягнення комісії з будь-якої суми, що надходить на карту, якщо це не перерахування від роботодавця. Якщо врахувати, що миттєві позики і так мають на увазі виплату немаленьких відсотків, то не дивно, що додаткові витрати нести нікому не хочеться.
 • Потреби саме в готівці. Переказ грошей на карту і подальше зняття – це не тільки додаткові матеріальні втрати, а й витрата часу. А якщо передбачається, що отримати кредит вам необхідно для виплати боргу, оплати навчання, лікування та інших позабанківських операцій, то цілком логічно отримувати суму відразу готівкою.
 • Наявність непогашеного банківського кредиту. Досить поширена ситуація: банк втомився чекати, поки клієнт з поганою кредитною історією проявить свідомість і поверне борг, і почав автоматично вираховувати певний відсоток з кожного надходження на карту. У цьому випадку мікрокредит готівкою – найкращий вихід.

Незалежно від причин, за якими ви вибрали для себе варіант отримати мікропозику готівкою терміново, ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

Вимоги до позичальників

Отримати в Росії швидку позику готівкою непросто, але цілком можливо. Однак незважаючи на те, що наш список онлайн-позик складається з безлічі найменувань МФО, загальні вимоги до позичальників у них практично збігаються. Тому рекомендуємо перш, ніж оформити заявку на сайті, переконатися, що ви таким відповідаєте:

 1. Громадянство.
 2. Наявність паспорта з необхідними відмітками та пропискою (деякі мікропозики онлайн серед вимог вказують реєстрацію в районі функціонування відділення).
 3. Вік 18-65 років.
 4. Наявність кредитної історії (бажано хорошої і без прострочення)

Такі документи, як довідки про доходи, найчастіше не потрібні. Ба більше – велика кількість позик видається без перевірок кредитної історії. Однак радимо все ж уважно читати пропозицію кожної компанії з нашого каталогу онлайн-позик, оскільки вимоги можуть несуттєво відрізнятися.

Як отримати позику готівкою

Процес оформлення миттєвих кредитів простий і передбачає виконання кількох простих дій:

 • Вибір найбільш підходящої пропозиції.
 • Онлайн-заявка на мікропозику готівкою.
 • Очікування прийняття рішення.
 • Отримання готівки (у разі схвалення).

Зверніть увагу: онлайн-оформлення – не єдиний спосіб взяти позику готівкою за паспортом. Ви можете прийти безпосередньо до офісу, заповнити там необхідні папери, надати необхідні документи і практично миттєво і без відмов стати володарем потрібної вам суми.

Як зробити вибір МФО в 2018 році

Складаючи список компаній, в яких ви можете отримати гроші онлайн, ми постаралися врахувати максимум нюансів. Зрозуміло, найважливіші з них – це графік прийому заявок (найчастіше – цілодобово), а також умови надання (відсоток, терміни, сума). Однак для тих, хто бере позики онлайн готівкою, важлива й інша інформація: скільки часу потрібно очікувати відповіді, як потім погашати взяту позику без картки тощо. Якщо стоїть позначка позика готівкою без відмови – це, на жаль, не означає, що ваша заявка буде 100% схвалена, оскільки мікропозики готівкою без перевірок видають лише на дуже невеликі суми і ненадовго.

Увага! Перед вибором експрес кредиту рекомендуємо детально ознайомитися з усіма умовами!


Позика готівкою – це відносно нова послуга від мікрофінансових організацій України, які займаються мікрокредитуванням населення. Онлайн кредити може оформити будь-який мешканець країни, але він повинен досягти 18-річного віку, в деяких випадках мінімальний вік позичальника становить 20-21 рік. Особливістю подібного виду кредитування є те, що позики видаються в день звернення протягом 15-30 хвилин після відправлення заявки на онлайн кредит.

Хто може оформити кредит готівкою?

Стати клієнтом мікрофінансових організацій можуть люди, які не мають особистого рахунку в банку, але в них має бути банківська карта, на яку будуть нараховані позикові кошти. Також можна отримати гроші готівкою, відвідавши один з офісів кредитної компанії.

На відміну від банків, які під час оформлення цільових кредитів вимагають відзвітувати за витрачені кошти, сервіси з онлайн кредитування не цікавитимуться про те, як і куди витрачалися кошти. Швидкі позики – це найкраще рішення матеріальних проблем. Таку послугу надають українські сервіси з онлайн кредитування. На нашому сайті позичальники можуть вибрати відповідного кредитора і подати заявку на отримання кредитних коштів.

Суть угоди

Миттєві кредити видаються в максимально стислі терміни, а для їх отримання потрібно мати при собі тільки паспорт та ІПН. Такою послугою користуються люди, яким часто не вистачає грошей до зарплати. За допомогою мікрофінансування можна вирішити фінансові проблеми. Мінімальна сума кредитування становить 300 гривень, а максимальна може досягати 15 000 гривень, причому сума першої позики обмежена, а при наступних зверненнях вона збільшується.

Мікрофінансові організації видають гроші двома способами:

 • 1. Переказом грошей на банківську карту.
 • 2. Готівковими коштами у відділенні банку. Для цього потрібно їхати в офіс МФО.

Перший варіант кредитування користується високим попитом, так як для оформлення кредиту та отримання грошей не потрібно виходити з дому. Усі операції здійснюються в онлайн режимі.

Переваги позик готівкою

Незважаючи на популярність грошових переказів на карту, кредити готівкою також мають численні переваги, серед яких можна виділити:

 •  кредити видаються клієнтам з поганою кредитною історією (але не всі організації співпрацюють з такими клієнтами);
 •  велика сума кредитування;
 •  багатий вибір кредиторів, у яких позичальник може оформити найвигідніший кредит для себе;
 •  готівку можна витрачати на будь-які потреби;
 •  висока швидкість видачі позики;
 •  безпека кредитування;
 •  можливість виплатити кредит раніше покладеного терміну, причому без комісій і штрафів.

Процес заповнення заявки на отримання миттєвої позики

Оформити заявку можна в онлайн режимі на офіційному сайті мікрофінансової організації. Для цього потрібно зареєструватися в системі, вказавши правдиву інформацію про свою особистість.

Найчастіше банки запитують такі дані:

 • – ПІБ;
 • – паспортні дані;
 • – ІПН;
 • – електронна адреса;
 • – номер мобільного телефону, за яким менеджери компанії зможуть зв’язатися з позичальником.

Оформити позику можна, не виходячи з дому, а ось для того щоб отримати гроші, потрібно буде йти в офіс МФО. Дізнатися про рішення кредитора з приводу видачі кредиту або відмови в ньому, можна на сайті компанії. Миттєві позики готівкою видаються без поручителів і довідок про доходи, водночас максимальний вік позичальника не повинен перевищувати 70 років (у деяких випадках 75). Перш ніж подати заявку на кредит, потрібно детально ознайомитися з умовами мікрофінансування. Гроші видаються всім позичальникам, незалежно від офіційного працевлаштування, наявності довідок про доходи та соціального статусу. Все ж при оформленні кредиту, позичальникові потрібно буде довести свою платоспроможність, так як в сучасні дні багато людей працюють без працевлаштування.

Нюанси отримання кредиту готівкою

Для того щоб скористатися таким видом мікрофінансування позичальникові потрібно вибрати кредитора, особливу увагу звертаючи на такі моменти:

 

 • – можливість виплатити кредит достроково;
 • – процентну ставку за кредитом;
 • – розмір мінімальної та максимальної суми кредитування;
 • – час розгляду заявки;
 • – наявність поблизу офісу кредитної компанії, в якому можна буде отримати готівку;
 • – термін кредитування.

Як правило, такі позики видають на термін від 1 до 30 днів. Більшість кредиторів ідуть назустріч своїм клієнтам і дозволяють їм подовжувати кредити та погашати їх раніше покладеного терміну, причому без штрафів і додаткових комісій.

Як можна виплатити кредит?

Погасити заборгованість за кредитом можна різними способами, кожен з яких має свої особливості та переваги.

Так, виконати свої боргові зобов’язання перед кредитором можна такими способами:

 • – через термінал самообслуговування, перерахувавши гроші на рахунок банку;
 • – банківським переказом;
 • – у відділенні банку;
 • – через інтернет.

У будь-якому разі, оформляючи кредит готівкою, слід поцікавитися про можливі варіанти погашення кредиту.

Rating
Share to friends
Добавить отзыв