Кредит 50 000 грн на карту

Як отримати кредит на 50 000 гривень?

Існує кілька варіантів:

 1. Звернутися до МФО. Деякі компанії надають кредити від 20 000 гривень, але з умовами, які відрізняються від швидких кредитів. Можливо буде потрібна застава або поручитель, а також надання довідки про доходи.
 2. Звернутися в банк. Відсоткова ставка за кредитом на 50 000 гривень буде не такою високою, як у МФО, але умови можуть бути більш жорсткими. Імовірність відмови в банку вища, ніж у МФО.

МФО, як правило, видають гроші всім охочим без відмови, але оформити кредит готівкою або на карту на велику суму не так просто. Вони обов’язково перевірять кредитну історію і можуть вимагати довідку про доходи. Банки ж частіше вимагають заставу, якщо офіційний заробіток клієнта їм не підходить. Іноді банки розглянуть анкету поручителя, але це не для всіх українців підходящий варіант.

МФО які дають кредит 50 00грн в Україні

Сумма
500-20000
Ставка %
0.01%
Решение
5 минут
Срок дней
1-30
Возраст
18-65 лет
Подать заявку
Сумма
100-20000
Ставка %
0,01%
Решение
Мгновенно
Срок дней
30 дней
Возраст
от 18 лет
Подать заявку
Сумма
1-25000
Ставка %
0,01-1.9% в день
Решение
5 хвилин
Срок дней
3-30
Возраст
18 - 65 лет
Подать заявку
Сумма
до 50 000 грн
Ставка %
1,2%
Решение
Срок дней
от 1 до 70 дней
Возраст
18-75
Подать заявку
Сумма
до 5900 грн
Ставка %
2,5%
Решение
Срок дней
до 30 дней
Возраст
18-65
Подать заявку
Сумма
12000
Ставка %
0.01
Решение
15хв
Срок дней
1-64
Возраст
21-65
Подать заявку

Як отримати кредит 50 000 грн від Приватбанку?

Для отримання кредиту на суму 50 000 грн від Приватбанку вам слід виконати кілька кроків:

 1. Оцініть свою кредитоспроможність. Перш ніж подавати заявку на кредит, потрібно переконатися, що ви можете його повернути вчасно. Розрахуйте свій дохід і витрати, щоб зрозуміти, скільки грошей ви можете виділити на виплату кредиту щомісяця.
 2. Визначте мету кредиту. Приватбанк пропонує різні види кредитів, залежно від того, для чого вам потрібні гроші. Виберіть найбільш підходящий для вас варіант.
 3. Зберіть необхідні документи. Для отримання кредиту вам знадобиться паспорт, ІПН, довідка про доходи, виписка з банку про рух коштів та інші документи залежно від типу кредиту.
 4. Оформіть заявку на сайті Приватбанку або в мобільному додатку. Заповніть усі необхідні поля та прикріпіть копії документів.
 5. Дочекайтеся рішення банку. Приватбанк розгляне вашу заявку та ухвалить рішення про видачу кредиту протягом декількох днів.
 6. Підпишіть договір і отримайте гроші на свій рахунок. Якщо ваша заявка на кредит буде схвалена, вам потрібно буде підписати договір і отримати гроші на свій рахунок у Приватбанку.

Важливо пам’ятати, що для отримання кредиту потрібно відповідати певним вимогам банку, а також необхідно буде платити відсотки та інші комісії. Тому, перед тим як брати кредит, розгляньте всі можливі варіанти та зважте всі “за” і “проти”.

Також ви можете брати позику на іншу суму в банках і МФО України:

Де взяти п’ятдесят тисяч гривень у кредит на карту без відмови?

В Україні послуги кредитування на карту сьогодні досить популярні. Багато людей, щоб задовольнити свої потреби, оформляють кредити через Інтернет, тому що це зручно і швидко. Навіть люди з поганою кредитною історією можуть отримати мікропозику.

Щоб допомогти нашим відвідувачам отримати 50 тисяч гривень у кредит, ми створили спеціальну сторінку-рейтинг, де представлені як банківські продукти, так і пропозиції мікрофінансових організацій. Більшість компаній пропонують такі способи отримання грошей, як готівка в офісі, на картку будь-якого банку або на рахунок. Ви можете вибрати той, який підходить вам найбільше.

Якщо ви хочете отримати кредит на 50 тисяч гривень без довідки про доходи, то вам не потрібно виходити з дому. Вам знадобляться тільки інтернет, паспортні дані та реквізити банківської картки.

Щоб оформити онлайн позику на карту, ви маєте вибрати банк або МФО, які пропонують кредит на 50 тисяч гривень. Потім дотримуйтесь нашої інструкції:

 1. Перейдіть за посиланням будь-якого МФО.
 2. Зазначте суму (50 000 грн.) і термін кредиту.
 3. Заповніть онлайн-заявку на кредит. Вам потрібно буде вказати своє ПІБ, номер телефону, паспортні дані, ІПН та реквізити діючої картки, якщо ви хочете, щоб гроші були перераховані на картку.
 4. Очікуйте кредитного рішення.
 5. Відправте смс або електронне повідомлення-підтвердження оформлення кредиту на 50 тисяч гривень. Це буде вашою згодою на підписання кредитного договору.
 6. Отримайте гроші.

Таким чином, ви можете отримати 50 тисяч гривень в кредит на картку без відмови, перевірок і дзвінків за кілька хвилин.

Як отримати гроші в борг без застави на суму 50 тисяч гривень?

Щоб отримати кредит у банку, необхідно зібрати повний пакет документів, включно з довідкою про доходи. Якщо у вас немає офіційного доходу, можна не звертатися в банк, тому що максимальна сума, яку вони видадуть, становить 1000 гривень.

Щоб оформити кредит у МФО, достатньо заповнити онлайн-заявку і вказати особисті дані, номер картки та додати скани документів. Далі процедура отримання грошей виглядає наступним чином:

 1. Зайти на сайт МФО.
 2. Вказати суму і термін позики в калькуляторі.
 3. Внести особисті дані, номер картки, телефон та електронну пошту.
 4. Надати скани документів.
 5. Дочекатися відповіді системи.
 6. Дати згоду на підписання кредитного договору. Якщо ви згодні з умовами, потрібно ввести код із повідомлення в спеціальне віконце. Це альтернатива підпису договору в банку.
 7. Гроші будуть виплачені безпосередньо на карту. Деякі МФО, де можна отримати швидкий кредит на велику суму, можуть запросити за грошима до офісу, для чого буде потрібно взяти з собою паспорт, ІПН та оригінал довідки про доходи.

Якщо вам відмовили в отриманні кредиту на 50 000 гривень у МФО, то можна спробувати звернутися в банк. Такі гроші вони готові видати за нижчою ставкою на термін оплати до 1-2 років. Якщо немає можливості підтвердити офіційний дохід, можна запропонувати банкам альтернативні варіанти, наприклад, поручителя з хорошим офіційним заробітком або заставу у вигляді автомобіля чи квартири.

Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Банки розповсюджують кредити на індивідуальній основі та від випадку до випадку. Шансу взяти кредит 50 000 грн немає - ні, він існує. фінансові винагороди досліджує ринок мікрокредитування.

 

 

Rating
Share to friends
Добавить отзыв