Пенсіонерам

Кредити для пенсіонерів в Україні. Що вам треба знати

Ця стаття відповість на питання про кредитування пенсіонерів. Останнім часом ця тема стає дедалі популярнішою, але далеко не всі банки та мікрокредитні організації надають кредити пенсіонерам.
Більшість компаній вважає, що люди на заслуженому відпочинку не кредитоспроможні, адже відсоток їхнього доходу невеликий. Але пенсіонери все одно потребують додаткових грошей.

Деякі банки та мікрокредитні компанії розуміють це. І на особливих умовах можуть дати гроші в борг пенсіонеру. Є мікрофінансові організації, які надають позики на пільгових умовах. Але їх треба пошукати (хоча б на нашому сайті).

До якого віку дають кредити пенсіонерам в Україні?

У нашій країні можна отримати кредит людині до 75 років. Але компаній, які дають гроші в такому віці, небагато. Більшість із них – мікрофінансові, тобто ті, які надають невеликі кредити, порівняно з класичними банками.

Здебільшого ж, кредит можна отримати легко у віці 21-60 років. Якщо ви потрапляєте в цей вік – можете сміливо звертатися за фінансовою допомогою у вигляді позики до будь-якого кредитора.

Які кредити дають пенсіонерам?

Виконавши всі вимоги пенсіонер може отримати будь-який кредит: споживчий або швидку позику. Усе залежить від цілей позичальника. Але в деяких компаніях загальна сума за кредитом рідко може перевищити 5 мінімальних пенсійних ставок.

Які вимоги потрібно виконати, щоб отримати кредит пенсіонеру?

 1. Підготувати документи: паспорт, посвідчення пенсіонера, довідку про пенсію з Пенсійного фонду за останні півроку.
 2. Надати гарантії фінансової спроможності: застава, поручитель, цінні папери (на вибір).

Це базові правила отримання кредиту пенсіонеру. У кожній компанії вони різняться. Під час оформлення онлайн кредиту, наприклад, можуть не вимагати виписки про доходи. А деякі банки можуть попросити оформити поліс страхування життя.

Якщо ви вирішили взяти кредит, то ознайомтеся з усіма можливими варіантами і виберіть відповідні для себе умови.

Где можна взяти кредит пенсіонеру онлайн?

На нашому сайті ви знайдете більшість українських кредитних компаній, які надають кредити пенсіонерам. Перейдіть у категорію “За віком” і виберіть компанії, які надають кредити до 75 років.

Сумма
до 10 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 61 дня
Подать заявку
Сумма
500-10000
Ставка %
0%
Срок дней
2-30 дней
Подать заявку
Сумма
до 15 000 грн
Ставка %
от 0.01%
Срок дней
до 30 дней
Подать заявку
Сумма
до 15 000
Ставка %
от 0,01%
Срок дней
до 25 дней
Подать заявку
Сумма
1-25000
Ставка %
0,01-1.9% в день
Срок дней
3-30
Подать заявку

Мікрокредитування – це чудовий спосіб вирішення фінансових проблем, причому послугою можуть скористатися всі повнолітні позичальники. У складному матеріальному становищі може опинитися будь-яка людина, незалежно від свого соціального статусу та віку. З розвитком онлайн кредитування в Україні фінансові проблеми населення стали розв’язними. Банки на відміну від мікрофінансових організацій не видають кредити особам, які не досягли 21-23 років, тоді як мікрокредитуванням можуть скористатися 18-річні клієнти. Єдине, що від них буде потрібно, – довести свою платоспроможність. Це може бути неофіційний заробіток або стипендія.

Не тільки молоді люди, а й пенсіонери потребують грошей, отримати які можна в мікрокредитних компаніях України. Великий вибір українських онлайн сервісів з мікрокредитування представлений на нашому, де ви можете ознайомитися з умовами кредитування тієї чи іншої організації.

Кожна з них висуває свої умови до віку позичальників. Наприклад, якщо вам 18 років, і ви хочете отримати миттєву позику, то звертайтеся на сайти таких сервісів з мікрокредитування, як MoneyVeo або SOS Credit. Ці мікрофінансові організації видають кредитні кошти особам, яким уже виповнилося 18 років. Важливо знати, що далеко не всі кредитори надають фінансову допомогу 18-річним громадянам України. Багато хто видає позики на карту тільки тим позичальникам, яким виповнилося 20-21 рік.

Кредитування пенсіонерів

Пенсіонери – це найбільш вразливі верстви населення. Річ у тім, що людям у віці складно і навіть іноді неможливо знайти постійну роботу, а багато хто з них не може працювати за станом здоров’я. З цієї причини бабусі й дідусі змушені якось проживати на пенсію. Їм на допомогу приходять сервіси з онлайн кредитування. Так, багато кредиторів видають швидкі позики на картку особам старше 60 років. Як правило, максимальний вік позичальників становить від 70 до 75 років.

У банках пенсіонери можуть отримати кредит тільки в тому разі, якщо знайдуть поручителя або ж пред’являть довідку про доходи. В інших ситуаціях людям на пенсії відмовляють у кредиті. Якщо ви отримали відмову, то не варто впадати у відчай, оскільки ви зможете вибрати мікрофінансову компанію, яка займається кредитуванням людей віком від 18 до 70 років.

Під час вибору кредитора зверніть увагу на такі умови кредитування, як:

 • – процентна ставка;
 • – можливість погасити кредит достроково;
 • – способи повернення позикових коштів;
 • – термін кредитування;
 • – мінімальна та максимальна сума кредитування;

Деякі мікрофінансові організації спеціально для пенсіонерів створюють систему бонусів, яка робить кредитування більш вигідним і приємним. Бонуси можуть бути представлені у вигляді:

 • – зниженої процентної ставки;
 • – прискореного проходження реєстрації та оформлення позики;
 • – збільшення термінів кредитування;
 • – консультації спеціалістів, які допоможуть визначитися із сумою та строками кредитування;
 • – консультації спеціалістів, які допоможуть визначитися із сумою та строками кредитування.

Кредит для молоді на вигідних умовах

На нашому сайті ви знайдете мікрофінансову організацію My credit, яка видає гроші в борг вісімнадцятирічним позичальникам. Багато студентів, так само як і пенсіонери, мають потребу в грошах, до того ж витрати у студентів, як правило, великі, тому кишенькових грошей або стипендії часто не вистачає. Так, на офіційному сайті сервісу з онлайн кредитування My credit можна оформити позику на суму від 100 до 10 000 гривень, при цьому відсоткова ставка коливається в межах 0,4-0,5 відсотків залежно від розміру позикових коштів. Що стосується термінів кредитування, то отримати гроші можна мінімум на один і максимум на 35 днів.

Процедура оформлення онлайн позики

Перш ніж оформляти заявку на миттєвий кредит, потрібно визначитися з кредитором, а також підготувати паспорт та ІПН.

Процедура заповнення та надсилання заявки займає небагато часу і виконується в кілька кроків:

 

 1. Вам потрібно зареєструватися на сайті мікрофінансової організації. Для цього потрібно заповнити анкету, вказуючи в ній тільки правдиву інформацію.
 2. Після цього визначаємося з розміром і термінами кредитування. На сайті ви побачите онлайн калькулятор, яким можна скористатися для того, щоб розрахувати суму переплати за кредитом.
 3. Обрати суму кредиту та термін допоможе бігунок, який потрібно пересувати праворуч або ліворуч.
 4. Далі натискаємо на “Отримати кредит” і заповнюємо заявку, в якій потрібно вказати ПІБ, паспортні дані, номер картки та ІПН.
 5. Далі слід верифікувати банківську карту.
 6.  На розгляд заявки знадобиться не більше 30 хвилин, по закінченню яких на ваш телефон або на пошту прийде повідомленні про відмову або видачу коштів.
 7. Після цього на карту будуть нараховані гроші.

Із заповненням анкети та надсиланням заявки на кредит зможуть впоратися навіть пенсіонери, так як онлайн кредитування – це просто, легко і швидко.

Rating
Share to friends
Добавить отзыв