Mistercash

Mistercash Mistercash
 • Сумма: 100-20000
 • Ставка: 0,01%
 • Срок: 5-30
 • Решение: 10 минут
 • Возраст: 18-65 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, AlfaBank, Ощадбанк, Paypal
Подать заявку

MisterCash (МістерКеш) – це мікрофінансова організація, яка надає онлайн кредити на карту. Торгова марка Mister cash належить компанії Еквіфін Україна. Організація видає кредити на суму від 500 до 15 тисяч гривень терміном від 5 до 30 днів. При першому зверненні ви можете отримати до 4000 гривень. При наступних зверненнях сума кредиту збільшується і до 8000 грн, якщо ви будете погашати кредит вчасно. Так само в компанії діє спеціальна пропозиція для нових клієнтів – 0,01% на день на перший кредит. Стандартна ставка за кредитом – 1,65% на день. Для отримання грошей вам має бути від 20 до 65 років. Ви повинні бути громадянином України і мати картку будь-якого українського банку.

Як отримати позику від Містер Кеш

Вам не потрібно кататися по місту в пошуках офісу фінансової установи, попутно викидаючи на вітер гроші на бензин і дорогоцінний час. Щоб отримати термінову мікропозику досить оформити заявку і трохи почекати відповіді. По суті, для отримання такого кредиту навіть немає необхідності перебувати біля комп’ютера вдома або на роботі – оформити заявку mistercash відгуки онлайн кредит можна навіть з мобільного пристрою, наприклад, смартфона або планшета.

mistercash vkhod v lichnyy kabinet

Також, у скарбничці незаперечних плюсів користування позиками через інтернет є і той факт, що для оформлення заявки не потрібно отримання додаткових довідок. Тобто можна отримати гроші до зарплати без довідок і застави. В такому випадку необхідні дані тільки тих документів, які у більшості людей знаходяться під рукою, а конкретно ІПН і паспорт.

Ще однією відмінною особливістю вирішення фінансових труднощів шляхом позики коштів через інтернет-заявку від “містер Кеш” є те, що схвалення на отримання таких кредитів отримують практично всі претенденти. Гроші до зарплати отримують в тому числі люди, яким раніше відмовляли банки в отриманні кредитних коштів. Крім того, деякі не мають можливості підтвердити документально свої доходи, а відповідно і платоспроможність. У таких випадках онлайн кредити від Mister Cash дуже практичні.

Кому дадуть кредит у Mister Cash

Щоб отримати гроші в мікрофінансовій організації Містер Кеш вам повинно виповниться 18 років. Для оформлення Mistercash кредит знадобиться:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер;
 • діюча картка будь-якого українського банку;
 • мобільний телефон та електронна пошта.

Хороша новина в тому, що для отримання грошей вам не буде потрібно брати довідку про доходи або збирати інші папери. Достатньо заповнити анкету на сайті кредитної організації та чесно відповісти на всі запитання. Далі потрібно буде верифікувати банківську карту. Це означає, що потрібно ввести номер і термін дії картки mistercash вхід. Можливо, під час перевірки з неї спишуть кілька гривень. Але після перевірки кошти назад повернуться на ваш рахунок.

Рішення про видачу або відхилення кредиту компанія ухвалює коло 15 хвилин. Заявки приймаються цілодобово. Основний пункт, за яким перевіряють потенційного позичальника – його кредитна історія. Ваша кредитна історія доступна банкам, фінансовим організаціям і вам самим у Бюро кредитних історій.

Якщо раніше ви брали розстрочки або кредити і всі вони закриті вчасно, то вам видадуть нову позику майже стовідсотково в my mistercash. Але якщо у вас є незакриті кредити або раніше ви часто прострочували виплати, то заявку можуть відхилити. Якщо позику буде схвалено, то компанія надішле договір, у якому будуть прописані обов’язки сторін. Цей документ потрібно буде уважно прочитати і підписати в електронному вигляді.

Промокод MisterCash

МістерКеш заохочує нових позичальників нульовою ставкою, що досить вигідно. Інших акцій і промокодів на даний момент немає.

mistercash otzyvy

Як повернути кредит через Mistercash особистий кабінет

За прострочення нараховується пеня. Щоб не переплачувати, позику необхідно повертати вчасно, не допускаючи прострочень за платежами. Несвоєчасно виплачений кредит в Mistercash ua призводить до псування кредитної історії, судових розглядів, спілкування з колекторами. Для розрахунку з конторою потрібно вибрати один з варіантів:

 1. Дистанційна оплата на сайті. Цей спосіб зручний, простий, швидкий. Позичальник здійснює платіж зі своєї картки, а переказ на сервіс зараховується негайно. Комісій немає, а гроші можна перевести в будь-який зручний час;
 2. Оплата в терміналі або банку. У призначення платежу позначається код ІПН, номер кредитного зобов’язання для ідентифікації платежу. Якщо оплачувати через банк, слід врахувати те, що платіж зарахується протягом 3-х днів. Через термінал переказ здійснюється швидше.

Пролонгація позики в Mistercash відгуки

Продовжити кредитний договір можна в персональному кабінеті. Послуга доступна для тих, хто сплатить нараховані відсотки за період користування коштами. Пролонгація надається неодноразово, а з її допомогою можна позбавити себе проблем, отримати відстрочку, зберегти відносини з MisterCash.

 

Плюси та мінуси
Перший кредит під 0,01%;
Швидке ухвалення рішення;
Без підтвердження доходу;
З поганою кредитною історією;
Регулярні акції;
Мінімальна кількість документів;
Гроші можна повернути раніше терміну;
Пролонгація.
Недостатньо інформації на сайті;
Досить висока ставка в разі прострочення;
Жорстка політика щодо боржників.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Онлайн-сервіс МістерКеш дає можливість отримати миттєвий кредит на банківську карту. Для нових клієнтів діє акційна пропозиція під 0,01% на день. Кредитна історія не є вирішальним фактором при схваленні позики. Якщо є необхідність і далі користуватися короткостроковими позиками, то слід ретельно вивчити умови кредиту і не допускати прострочень, щоб уникнути штрафних санкцій.

 

 

Rate article
Добавить отзыв

 1. mujeres

  эквифин украина

  Reply
 2. Алла

  а де у mistercash особистий кабинет?

  Reply