Mycredit

Mycredit Mycredit
 • Сумма: 12000
 • Ставка: 0.01
 • Срок: 1-64
 • Решение: 15хв
 • Возраст: 21-65
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт, ИНН
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, Ощадбанк, AlfaBank
Подать заявку

My credit: онлайн кредити на карту

Майкредит – компанія, що дає в борг українцям на найрізноманітніші цілі. Не вистачає грошей до зарплати? Терміново потрібен новий гаджет? Збираєтеся на відпочинок? Ця мікрофінансова організація не відмовляє фактично нікому. Вимоги, що висуваються до потенційних позичальників, легко виконувані.

Щоб отримати фінансову допомогу, не доведеться ходити в офіси компанії, заповнювати численні опитувальники та анкети, надавати довідку з місця роботи. Досить витратити десять хвилин і кошти надійдуть на картку! Подавати заявку на кредит онлайн можна цілодобово в будь-який день тижня.

My credit – це сучасний сервіс мікрокредитування, що спеціалізується на видачі грошових коштів фізичним особам. Свою діяльність веде порівняно недавно, але утримує лідируючі позиції, завдяки злагодженій роботі і наданому високому рівню сервісу.

Досвідчена команда працює виключно на результат і з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Кращою нагородою є відгуки задоволених клієнтів, які вже гідно встигли оцінити роботу сервісу.

My credit – Умови співпраці

Як показує практика, частіше клієнтами стають люди, яким терміново знадобилася невелика сума грошових коштів на особисті потреби. Сервіс щодня працює над тим, щоб процедура оформлення онлайн кредитів проходила професійно, швидко і грамотно. Для того щоб взяти кредит, знадобиться дотриматися простих умов:

 • – громадянство України;
 • – позики видаються громадянам з 18 років;
 • – паспортні дані та ІПН (для їх введення в анкету);
 • – діюча банківська карта (для перерахування вам грошових коштів);

Сервіс My credit прагне максимально задовольнити потреби кожного клієнта, саме тому пропонує вигідні умови співпраці. Для кожної людини, що звернулася, висококваліфіковані фахівці підбирають оптимальні програми кредитування, кожна з яких повністю відповідає індивідуальним побажанням і можливостям.

Кредити видаються студентам, жінкам у декретній відпустці, пенсіонерам і кожному бажаючому повнолітньому громадянину України. Не важливий ваш рід занять, соціальний статус або кредитна історія. Спеціальна скорингова система проводить аналіз безлічі параметрів і вже на отриманому результаті приймається рішення про видачу бажаної грошової суми.

Для вашої зручності робота ведеться щодня в цілодобовому режимі, без вихідних. Тому якщо виникла необхідність у грошах, ви можете подати заявку в будь-який зручний час. Перерахування здійснюються навіть у нічний час доби.

Переваги партнерства з My credit

Сервіс My credit максимально намагається увійти в становище кожного клієнта, тому запит на отримання грошових коштів обробляється в найближчі хвилини, а відповідь приймається в найкоротший час. Для підписання договору не потрібно їхати до офісу, як підпис використовується цифровий код, який надалі використовується для підписання укладеної угоди про надану позику.

Потреби для отримання грошей можуть бути абсолютно різними: відкриття бізнесу, для організації урочистого заходу, на купівлю ліків, з метою якнайшвидшого одужання і так далі. Тому люди починають судорожно шукати вигідне джерело отримання грошей на території України. My credit гарантовано позбавить dас від підписання маси зайвих паперів, у сервісі все чітко, злагоджено і по справі.

Після того як заявка буде схвалена сервісом, грошові кошти надійдуть на вказаний номер банківської картки в онлайн-режимі. До основних переваг співпраці з My credit належать:

 • 1. Вся процедура займає максимум 20 хвилин, починаючи від подачі заявки і закінчуючи отриманням грошових коштів на карту.
 • 2. Цілодобовий прийом і обробка заявок.
 • 3. Позичальнику надається відстрочка платежу без штрафних санкцій – 3 дні.
 • 4. Можливість дострокового погашення кредиту.
 • 5. Кожна заявка оформлюється на безпечному, професійному рівні.
 • 6. Кредит без будь-яких сканованих копій документів, тільки номер паспорта та ІПН.

Основоположні аспекти роботи кредитора Май Кредит

Крім усього іншого сервіс надає наступні умови для постійних клієнтів: оформлення заявки зі знижкою до 20%; сума позики збільшується до 10 000 грн; підтвердження заявки проходить в автоматичному режимі. Завдяки зручному інтерфейсу сайту ви з легкістю знайдете необхідну інформацію. У будь-якому разі досвідчені консультанти завжди на зв’язку і з радістю нададуть грамотну консультацію, а також дадуть відповідь на всі виниклі запитання.

Також на ресурсі розміщено онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати необхідну грошову суму і термін виплати позики. Підсумкові розрахунки проводять кваліфіковані менеджери, після чого. Вам залишиться лише натиснути кнопку “Отримати гроші”, якщо умови вас влаштують. Далі буде проведено ідентифікацію вашої особистості, шляхом введення прізвища, імені, по батькові та необхідних паспортних даних та ІПН.

Виплачувати грошові кошти можна через касу в банку, через інтернет або термінал. Сервіс My credit організовує всю роботу в першу чергу для зручності клієнтів.

Отримати грошові кошти з мінімальним набором документів можна завдяки Top credit. Велика кількість акцій і програма лояльності роблять цей сервіс дуже привабливим для клієнтів.

Як подати онлайн-заявку в Mycredit?

Перший позичальник отримує умову обслуговування за процентною ставкою в розмірі 0,01% за кожен день. Фактично, ця сума надається без стягнення оплати за користування позикою. Мікрофінансова компанія дає можливість скористатися послугами та оцінити привабливість у порівнянні з іншими кредитними продуктами.

Взяти кредит легко. Досить приділити цьому кілька хвилин часу в будь-який зручний час. Розглянемо процес покроково:

 • Виберіть бажану суму, яку хочете отримати в борг і термін користування кредитом.
 • Довідатися процентну ставку можна скориставшись кредитним калькулятором на сайті сервісу.
 • Зазначте актуальний номер телефону. На нього прийде смс із паролем. Пароль вводиться в поле, що з’явилося на екрані.
 • Логін користування особистим кабінетом – номер вашого мобільного.

Майкредит вхід в особистий кабінет

 1. Необхідно вказати адресу електронної поштової скриньки та придумати пароль для входу.
 2. Заповніть анкетну заявку на отримання фінансової допомоги. Слід вказати особисті дані, чесно відповісти на запитання про зайнятість і рівень доходу. Рекомендуємо не повідомляти неправдиві відомості та завідомо неправдиву інформацію: це суттєво знижує шанси на надання фінансів.
 3. Верифікуйте банківську карту. Це потрібно для того, щоб співробітники компанії переконалися: дієте саме ви, а не шахрай.
 4. Дочекайтеся рішення щодо надання грошової допомоги. Якщо воно позитивне і вас влаштували умови договору – підтвердіть свою згоду з його умовами в особистому кабінеті. Очікуйте зарахування на картку грошей.

Як погасити кредит в Mycredit

Щоб оплатити кредит можна вибрати найзручніший для вас із запропонованих компанією способів:

 • Особистий кабінет.
 • Каса будь-якого банку України.
 • Платіжний термінал.

Промокоди mycredit та акції

Якщо ви стали учасником партнерської програми та отримали від друга промокод – скористайтеся ним. При подачі заявки на фінансування, сайт запросить введення буквеного або цифрового коду. Повторний клієнт під час узгодження позики отримає гарантовану знижку на процентну ставку в розмірі 40%. Промо код можна отримати з моменту активації підписки на компанію через соціальні мережі.

Крім цього, компанія регулярно проводить розіграш:

 1. При оформленні позики з мобільного додатку позичальник може отримати в подарунок телефон;
 2. Вигідний кешбек при своєчасному розрахунку за продукт. Дисконт у розмірі 10% буде зараховано на рахунок особистого кабінету з можливістю використання його для наступного погашення відсоткової ставки.

Як отримати кредит без відмови в MyCredit

МФО MyCredit схвалює 90% запитів. В інших ситуаціях негативна відповідь можлива з таких причин:

 • Невідповідність позичальника вимогам компанії;
 • наявність відкритої мікропозики в компанії;
 • наявність кредитних прострочень в інших фінансових установах;
 • надання неправдивої інформації про себе або наявність помилок;
 • невідповідність карти заявленим вимогам.

Уникнути відмови і підвищити шанси на отримання мікропозики допоможе кілька способів.

 1. Проверить анкети на наявність помилок. У цій ситуації потрібно виконати на MyCredit вхід у кабінет, переглянути надану інформацію та виправити помилки за їхньої наявності.
 2. Надати максимально повну та правдиву інформацію про себе.
 3. Перевірити дійсність картки. У разі закінчення терміну дії слід звернутися до банку за новою карткою або виконати на МайКредіт вхід до кабінету та замінити її активною.
 4. Зняти ліміт на проведення операцій в інтернеті за його наявності, звернувшись до банку.
 5. Провірити актуальність своєї кредитної історії, за наявності застарілих відомостей слід звернутися до Бюро кредитних історій із запитом оновити дані.

Виконавши на Мій Кредит вхід в обліковий запис, повторний запит можливо подати тільки після 20 днів після негативної відповіді.

Плюси та мінуси
Чесні умови оформлення позики - без прихованих платежів і додаткових комісій
Офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування
Безмежний кеш! Лови гроші під 0% і 50 грн на рахунок.
Захист передачі Ваших даних і відповідальність за їх збереження
Цілодобово
Приведи друга та отримай 250 грн.
Rate article
Добавить отзыв