Tengo

Tengo Tengo
 • Сумма: 500-20000
 • Ставка: 0.01%
 • Срок: 1-30
 • Решение: 5 минут
 • Возраст: 18-65 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Webmoney, Creditcard, Privat24, Mono, AlfaBank, Ощадбанк, Paypal
Подать заявку

Нова МФО України Тенго пропонує зручні умови для кожного позичальника індивідуально. Основні споживчі кредити на карту можна оформити тільки з наданням паспорта, додаткові документи, довідки про доходи та місце роботи не потрібні.

Щоб отримати схвалення на Tengo кредит на картку великої суми (від 10000 гривень) з мінімальною процентною ставкою, знадобиться надання довідки про доходи позичальника. Також обов’язкова наявність документів, що підтверджують стаж на нинішньому місці роботи.

Також варто відзначити можливість пролонгації моментального кредиту від Tengo промокод на термін 3, 7 і 15 днів. TenGO видає позики навіть клієнтам з відкритим простроченням. Тому мікрокредит від цієї компанії можна використовувати для рефінансування кредитів.

Розмір ставки відсотка за кредитом компанія може визначати на базі бажаної суми, терміну для погашення і наданням або ж відсутністю застави. Всі питання можна поставити онлайн або за телефоном.

tengo promokod ukraina

 

Які є види позик у Tengo ua?

Організація пропонує кілька вигідних програм кредитів, які відрізняються умовами та цілями.

 1. Швидкий кредит на карту онлайн. Цей варіант підходить для тих, кому знадобилися гроші на термінові поточні потреби і стратегічні покупки. Цей вид пропонує оформлення позики на суму не більше 10000 гривень зі ставкою до 1% відсоток на день. Термін кредиту до 30 днів.
 2. Для пенсіонерів. Програма призначається спеціально для пенсіонерів, які ведуть активний спосіб життя, наприклад, хочуть подорожувати або затіяти ремонт. Кожен пенсіонер може оформити кредит на суму 10-15 тисяч гривень на реалізацію будь-яких планів.
 3. Онлайн кредит з поганою кредитною історією відрізняється відмінною можливістю для клієнтів з відкритим простроченням і чорною кредитною історією. Є можливість оформити заявку на кредит онлайн без перевірки кредитної історії на суму не більше 10000 гривень на термін до 30 днів.

Як отримати Tengo кредит?

Щоб взяти в МФО Тенго кредит, виконайте наступні кроки:

 1. Зареєструйтеся на сайті або увійдіть у кабінет, якщо ви його вже маєте.
 2. Зазначте бажані термін і суму онлайн кредиту.
 3. Вкажіть промокод Tengo, якщо його маєте, після чого відправте заяву на розгляд.
 4. Дочекайтеся рішення. У разі, якщо компанія прийме вам позику, вона надішле кредитну угоду. Також ви отримаєте смс із кодом, який виступатиме аналогом вашого підпису – якщо зазначені в договорі умови вас влаштують, вкажіть цей код на сайті.

Компанія зарахує кошти на вашу картку за кілька хвилин після підписання угоди – утім майте на увазі, що точний час транзакції залежить від банку-емітента: окремі установи можуть проводити кошти три робочі дні. Якщо гроші вам потрібні терміново, з’ясуйте ці деталі заздалегідь.

Хто може отримати кредит онлайн Тенго?

Умови отримання позики в Тенго:

 • Вік: 18 – 65 років
 • Громадянство України (крім тимчасово окупованих територій)
 • Паспорт, ІПН
 • Картка банку України (позитивний баланс – 2 грн)

Нова компанія Tengo швидко увірвалася в ринок молодих МФО і пропонує можливість отримати кредит людині, яка навіть не зверталася раніше в МФО. Ви можете отримати кредит в незалежності де ви знаходитесь за допомогою сервісу компанії, який працює 24 на 7. В офіс ходити немає необхідності, всі етапи перевірки та видачі кредиту робляться дистанційно.

Як розрахувати онлайн кредит під 0,01%?

Мікрокредит – це зручне і вигідне рішення. У нашій компанії вони видаються на простих умовах:

 • сума: від 500 до 20 000 гривень;
 • період використання: до 30 днів;
 • пролонгація: 3,7 і 15 днів;
  валюта: гривня.

Першу позику можна отримати на суму від 500 до 20 000 гривень під 0,01%.

Клієнти Tengo можуть розрахувати вартість кредиту за допомогою калькулятора на сайті компанії. Для цього достатньо вибрати термін і суму. Результати підрахунків буде видно відразу. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті, потрібно попередньо здійснити вхід у свій акаунт.

Приклад розрахунку процентної ставки:

 1. сума кредиту: 1000 гривень;
 2. термін 10 днів;
 3. ставка: 0,01%;

У цьому випадку наприкінці терміну позичальникові доведеться повернути основну суму боргу – 1000 гривень і відсотковий борг, що накопичився за період користування грошовими коштами, – 1 гривня.

Багато хто думає, що в МФО оформляти кредити занадто ризиковано і дорого. Насправді це далеко не так. Жоден банк не видасть вам 1000 гривень на один тиждень, запропонувавши свою стандартну ставку. А в мікрокредитних компаніях можна за лічені хвилини взяти кредит на карту на 10 днів, заплативши всього 1 гривню, якщо ви є новим клієнтом.

Як повернути Tengo кредит Україна?

У Тенго можна оформити мікрокредит онлайн на суму до 15 000 гривень всього під 1% на день. Ставка однакова для всіх клієнтів: для нових і постійних. Протягом 30 днів кошти потрібно повернути. Сервіс пропонує позичальникам п’ять простих способів погашення кредиту:

 1. через Приват24: погашення можна виконати з комп’ютера та з мобільного телефону (обов’язково потрібно знати номер договору);
 2. через термінал ПриватБанку: можна використовувати будь-який термінал мережі ПриватБанк (знадобиться номер договору та мобільний телефон);
 3. через термінал IBox: погашення можна виконати готівкою в будь-який час (потрібно знати назву компанії та номер договору);
 4. без входу в особистий кабінет потрібно натиснути Погасити кредит на головній сторінці сайту, а в наступному вікні ввести номер договору;
 5. через особистий кабінет: найшвидший спосіб погашення, оплата зараховується миттєво без зайвих підтверджень.

Після успішного погашення позичальнику надсилається СМС з новим статусом кредиту. Побачити, зарахована оплата чи ні можна в особистому кабінеті.

tengo kredit

Дострокове і часткове погашення позики в Тенго

При можливості погасити кредит Тенго можна достроково і частково. Додаткові комісії при цьому не нараховуються. Внести частину суми або здійснити дострокову оплату можна будь-яким зручним способом погашення. Для цього потрібно:

 • створити новий платіж (якщо погашення здійснюється через термінал або Приват24);
 • знайти сервіс Тенго в списку одержувачів;
 • вказати номер договору;
 • вибрати тип погашення: часткове або повне;
 • вказати суму;
 • підтвердити дані та внести оплату.

При погашенні через особистий кабінет потрібно всього лише вибрати потрібну опцію в меню. При оплаті без входу на сайт – вказати номер договору і далі слідувати підказкам.

Продлити кредит через Tengo credit особистий кабінет

Компанія Tengo надає можливість пролонгації кредиту, в разі оплати вами відсотків на 3, 7, 15 днів. У разі складнощів з фінансами якомога швидше зв’яжіться з представниками компанії, вони постараються вам допомогти.

 

Плюси та мінуси
Компанія працює цілодобово.
Велика кількість позитивних рішень. Відсоток відмови мінімальний.
Немає необхідності в поручителях і великій кількості документів
Постійний та акції для нових і постійних клієнтів.
Компанія не передає ваші дані третім особам.
Є можливість пролонгації кредиту.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Взяти гроші в банку дешевше, але знадобиться багато часу і сил на збір документів і довідок, перевірку даних і прийняття рішень. Крім того, якщо у Вас були проблеми з виплатою кредиту в минулому, банк навряд чи прийме позитивне рішення. Tengo лояльніша до своїх клієнтів - компанія завжди швидко і якісно допоможе кожному, кому терміново потрібні гроші, в будь-який зручний час.
Часті запитання
Що потрібно для оформлення заявки на кредит Tengo?
Для оформлення заявки потрібно вибрати суму і термін позики на спеціальному калькуляторі, вказати особисті дані та підписати електронний договір СМС-кодом. Після виконання цих дій гроші відразу надійдуть на рахунок.
Що таке фото ідентифікація і як її пройти Тенго?
Наш сервіс запитує вашу персональну фотографію для того, щоб ідентифікувати особу і запобігти виникненню шахрайських операцій, які можуть проробляти треті особи за допомогою ваших документів. Це можна зробити прямо на нашому сайті, під час заповнення анкети на кредит. У верхній частині екрана ви побачите розділ "Ідентифікація з фото".
Чи можу я отримати гроші в борг у Tengo, якщо вже маю кредит в іншій компанії?
Так, але тільки якщо заборгованість за іншим кредитом не критична. Надання доказів платоспроможності буде перевагою.
Як увійти в особистий кабінет Tengo?
Для входу в особистий кабінет у формі необхідно ввести свій номер телефону/email і пароль. Якщо ви вперше користуєтеся послугами Тенго, то вам потрібно зареєструватися.
Які вимоги до позичальника Tengo?
Позичальник має бути громадянином України віком від 18 років. Обов'язкова наявність паспорта або ID карти, ІПН, банківської карти, мобільного телефону та адреси електронної пошти.

 

Rate article
Добавить отзыв