БыстроЗайм

БыстроЗайм БыстроЗайм
 • Сумма: 100-15000
 • Ставка: 0,01%
 • Срок: 1-30
 • Решение: 10 минут
 • Возраст: 18-65 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, Ощадбанк, Paypal, Webmoney, AlfaBank
Подать заявку

Bystrozaym promokod

Система мікрокредитування від компанії Вistrozaim – спосіб швидкого вирішення фінансових питань. Можливість придбати необхідну річ, замовити послугу, коли кошти обмежені. Реєстрація в особистому кабінеті на офіційному сайті дозволить оформити кредит. Отримати кошти на картку протягом 20 хвилин, зробити розрахунок за допомогою кредитного калькулятора. Достатньо коректно ввести паспортні дані, ІПН, телефон. Увійти в особистий кабінет можна через соціальні мережі. Другий спосіб – отримання мікропозики в будь-якій з філій компанії. Мережа відділень охоплює 9 областей України. Вікові обмеження від 18 до 75 років. Сума від 300 до 10 000 гривень. Для отримання кредиту від 2000 гривень потрібен другий документ: пенсійне, водійське посвідчення, студентський квиток.

Кому дадуть кредит в Бистрозайм на карту без відмови

Отримання позик у МФО популярне багато в чому завдяки тому, що оформити заявку в такій організації набагато легше, ніж у банку: мікрофінансові організації не цікавляться заробітком і соціальним статусом своїх клієнтів, оформляють заявки практично миттєво протягом декількох хвилин, а також не вимагають довідку про доходи.

У Бистрозайм Україна також немає специфічних упереджень з приводу фінансового і соціального становища своїх клієнтів.

Кредит на карту в Бистрозаймі доступний для:

 • студентів;
 • пенсіонерів;
 • клієнтів із поганою кредитною історією;
 • неофіційно працевлаштованих громадян;
 • безробітних;
 • клієнтів, які не хочуть надавати довідку про доходи;
 • клієнтів, які не хочуть оформляти кредит із поручителями.

Однак задля своєї безпеки та безпеки клієнтів, компанія передбачила деякі умови для оформлення заявки.

Отримати позику в мікрофінансовій організації можуть громадяни України, які:

 1. досягли 18 років і не досягли 75 років;
 2. готові надати свій ідентифікаційний номер і паспортні дані;
 3. володіють банківською картою (для отримання позики в режимі онлайн);
 4. володіють чинним мобільним номером та електронною поштою.

Bistrozaym ua otzivy

 

Оформлення кредиту в Бистрозайм на карту

Бистро займ пропонує своїм клієнтам проводити всі фінансові операції онлайн. Для цього потрібно створити особистий кабінет і подати заявку на кредит онлайн. Створення свого облікового запису займає близько 20-30 хвилин. Головне – підготувати паспорт та ідентифікаційний код. У процесі реєстрації МФО запропонує ввести ключові дані, які включають сімейний і соціальний стан клієнта, розмір доходу, наявність майна тощо. Цю інформацію враховуватимуть під час розрахунку ризиків і ухвалення рішення за заявкою клієнта. Після чого в Бистрозайм вхід в особистий кабінет буде відкрито в будь-який зручний для людини час. При заповненні анкети слід вказати актуальні контакти (номер телефону та електронну пошту), так як ці дані будуть використовуватися для входу в обліковий запис і комунікації з МФО Бистро займ.

Як погасити кредит в Бистрозайм онлайн?

Бистрозайм без перевірки кредитної історії на карту готовий перевести обумовлену суму фактично кожному, але з поверненням коштів тут строго. Необхідно чітко дотримуватися термінів, прописаних у договорі.

Повернути гроші можна такими способами:

 1. В особистому кабінеті. Введіть логін і пароль для авторизації, впишіть розмір платежу і договірний номер. Кошти спишуться з картки автоматично.
 2. У найближчій філії компанії або через платіжний термінал готівкою.
 3. У касі банку. При погашенні потрібно вказати вірні реквізити (ІПН, номер договору, ПІБ). Міжбанківський переказ займає до 3 днів. Якщо вам не потрібне прострочення, краще віддайте гроші завчасно.

Bystrozaym nomer telefona

Прострочення кредиту в Бистрозайм

Прострочення кредиту тягне за собою додаткові витрати – обговорювати штрафи, передбачені для боржників, необхідно заздалегідь.

Якщо ви розумієте, що повернути заборгованість вчасно не вийде, найкраще самостійно зв’язатися з менеджерами компанії та поговорити про причини затримки виплати. Якщо ж пустити справу на самоплив – через 5 днів вам почнуть нараховувати відсотки за прострочені виплати в розмірі 2,64% від самого кредиту. Відсотки нараховуватимуться щодня з того дня, коли виплата була прострочена.

Якщо клієнт не реагуватиме на звернення співробітників організації і сам не звернеться по допомогу до служби підтримки, до нього також можуть застосувати заходи зі стягнення боргу за допомогою третіх осіб (колекторів). Цей спосіб стягнення дозволений українським законодавством.

Як пролонгувати кредит в Бистрозайм номер телефону

Кращий вихід для клієнтів, які не можуть впоратися з погашенням боргу своєчасно – продовження кредитного періоду (пролонгація). Щоб скористатися цією послугою, потрібно зв’язатися зі співробітником компанії за гарячою лінією. У Бистрозаймі пролонгація діє 16 днів, протягом цього часу вам не доведеться платити штраф за прострочення. Однак продовження доступне, якщо ви можете погасити відсотки за минулі дні.

Плюси та мінуси
є система пролонгації,
є система лояльності для постійних клієнтів,
пропонують кілька варіантів для погашення кредиту.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Бистрозайм - найбільша фінансова організація у сфері мікрокредитування, яка входить до топ-5 небанківських організацій, до яких звертаються українці, щоб отримати споживчий кредит на будь-які потреби.
Часті запитання
Як увійти в особистий кабінет Бистрозайм?
Вхід доступний на головній сторінці сайту. Потрібно ввести логін і пароль, який клієнт вказував під час реєстрації.
Як оформити Швидкопозику на картку?
Потрібно подати заявку в особистому кабінеті, прив'язати свої документи і підписати електронний договір з Бистрозайм Україна.
Як оплатити і повернути позику Бистрозайм відгуки?
Оплатити кредит Бистрозайм без відмови можна безпосередньо на сайті, через інтернет-банкінг або термінал самообслуговування.
Як продовжити позику?
Слід звернутися до кредитора і повідомити йому про свої наміри щодо продовження.
Що буде якщо не платити?
У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості, а право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і надалі може стати причиною відмови в кредиті.
Rate article
Добавить отзыв