Miloan

Miloan Miloan
 • Сумма: 500-20000
 • Ставка: 0,01%
 • Срок: 1-30
 • Решение: 10 минут
 • Возраст: 18-65 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, AlfaBank, Ощадбанк, Paypal
Подать заявку

Miloan – простий, швидкий та якісний сервіс видачі on-line кредитів до 20 000 гривень на банківські картки вже за 15 хвилин. Заповніть анкету для отримання кредиту та вкажіть платіжну картку, на яку хочете отримати кошти, можете використовувати miloan промокод. Для цього потрібен буде паспорт, код, E-mail і номер Вашого мобільного телефону. Потім дочекайтеся відповіді від компанії у вигляді смс повідомлення або в miloan вхід в особистий кабінет. У разі позитивної відповіді кошти зараховуються Вам на карту. Є різні способи погашення кредиту: через сайт компанії в Особистому кабінеті, через термінал Приватбанку або додаток Приват24.

Як отримати кредит в Miloan?

Клієнту, який бажає взяти позику онлайн, необхідно максимально сконцентруватися на процесі, ставитися до нього дуже уважно і зібрано. Все відбуватиметься в дистанційному форматі, тому від дій потенційного позичальника повністю залежить підсумковий результат: отримання схвалення або відмови за заявкою.

Заявка має вигляд невеликої електронної анкети, де клієнт має вказати повну й актуальну інформацію про себе, не допускаючи помилок і порожніх рядків. У разі якщо заявку буде заповнено правильно, відмови в грошах не буде. Щоб зробити все безпомилково, рекомендовано дотримуватися алгоритму.

Хочете отримати позику в Мілоан:

 1. Заповніть коротку анкетуmiloan promokod, вказавши всю обов’язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредиту.
 2. Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.
 3. Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Які вимоги до позичальників Miloan відгуки боржників?

 • Розгляд відбувається протягом 20 хвилин;
 • Перша заявка під 0,01% на день, від 500 до 15000 гривень. Наступні до 20 000 UAH;
 • Грошима можна користуватися протягом 365-ти днів;
 • Для оформлення мікрокредиту потрібен лише ІПН, паспорт і банківська карта;
 • Компанія співпрацює навіть із тими, хто не має офіційного працевлаштування;
 • За передчасне повернення коштів не нараховується додаткова комісія;
 • Кредитну угоду можна продовжити.

Як погасити позику в Miloan вхід в особистий кабінет Україна?

Компанія “Miloan” пропонує погасити борг кількома способами на вибір клієнта:

 1. Приват 24. Для цього потрібно бути клієнтом однойменного банку і пройти реєстрацію в інтернет-банкінгу. На сервісі банку потрібно вибрати вкладку Мої платежі. Далі клієнту необхідно перевірити ще раз всі введені дані та підтвердити операцію. Увага! Якщо в призначенні платежу буде обрана пролонгація, то суму коригувати буде неможливо.
 2. Термінал ПриватБанк. Погашення відбувається готівкою, що передається на розрахунковий рахунок компанії. У рядку пошуку клієнт вбиває назву компанії, вводить номер особистого договору, вибирає призначення платежу (оплата або пролонгація) і необхідний обсяг коштів. Далі дані перевіряються ще раз і оплата підтверджується.
 3. Картою на сайті без авторизації. Клієнт входить до розділу оплати без авторизації, вбиває номер договору, обирає тип погашення, вводить потрібну суму до сплати та вносить реквізити картки для оплати.
 4. Картою через особистий кабінет на сайті. Здійснюється вхід до особистого кабінету та обирається тип погашення, далі підтверджується списання з прикріпленої до облікового запису банківської картки.

miloan promokod 50

Коли відмовили в кредиті в Miloan гаряча лінія

Відмова кредитором робиться вкрай рідко, частіше через проблеми з даними в заявці або через наявність ще непогашеної заборгованості перед компанією. Звернутися за новим кредитом можна тільки після повного погашення попередньої заборгованості.

Якщо потрібно пролонгувати позику в Мілоан?

Пролонгація актуальна у випадках, коли клієнт не встигає своєчасно закрити борг. Продовжити термін кредитування можна на 3, 7 або 15 діб. Щоб її активувати необхідно зайти в особистий кабінет і слідувати вказівкам сервісу або звернутися за детальною допомогою на гарячу лінію.

Miloan прострочення

Компанія в перші 30 діб, після появи заборгованості, намагається налагодити контакт із позичальником і вибрати оптимальний варіант погашення боргу. За відсутності реакції з боку позичальника через 1 місяць, після утворення прострочення, компанія віддає борг колекторському агентству. Розрахунок заборгованості відбувається так: тіло кредиту + відсотки + пеня + нарахування за час несплати.

 

Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Miloan - швидкий кредит онлайн на банківську карту. Сервіс - пропонує 20 000 гривень на термін до 30 днів. Перша позика абсолютно безкоштовно. Заповнюйте коротку анкету й отримуйте гроші через кілька хвилин.
Плюси та мінуси
Можливість отримання першого кредиту без нарахування відсотків;
МФО може надати персональну знижку до 50%;
Оформити позику онлайн можуть люди з будь-яким статусом;
Наявність пролонгації до 15 днів;
Гроші видаються на карту клієнта;
Розгляд заявки відбувається автоматично;
Немає потреби в зборі великої кількості документів.
Невеликий термін кредитування;
Потреба у фінансовому рейтингу;
Великий відсоток за прострочення.
Часті запитання
Як взяти кредит у Miloan?
Для швидкого оформлення кредиту в "Miloan" необхідно вказати бажану суму позики і період, протягом якого ви зобов'язуєтесь повернути гроші, зареєструватися на сайті (або увійти в особистий кабінет - для зареєстрованих користувачів) і дочекатися рішення за заявкою. Оформлення заявки займає до 10 хвилин.
Які вимоги до позичальника Miloan?
Громадянство України; Вік від 18 років; Наявність мобільного телефону; Наявність банківської картки; Наявність документів.
Які документи потрібні, щоб взяти кредит онлайн?
Громадянство України; Вік від 18 років; Наявність мобільного телефону; Наявність банківської картки; Наявність документів.
Які документи потрібні, щоб взяти кредит онлайн?
Громадянство України; Вік від 18 років; Наявність мобільного телефону; Наявність банківської картки; Наявність документів.
Яку суму і на який період можна взяти онлайн?
Для отримання кредиту в Miloan потрібні тільки паспорт та ІПН.

 

Відгуки про компанію Miloan

Саме відгуки дають змогу отримати вичерпну інформацію про роботу кредитного сервісу, зрозуміти його специфіку, оцінити рівень надійності та лояльності у ставленні до різних категорій позичальників.

 

Rate article
Добавить отзыв