Loany

Loany Loany
 • Сумма: до 25 000 грн
 • Ставка: от 0.01%
 • Срок: до 12 мес
 • Возраст: 18-65
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Paypal, Webmoney
Подать заявку

Loany – це торгова марка ТОВ “Київська торгово-інвестиційна компанія”, яка пропонує фізичним особам повний цикл послуг онлайн-кредитування, починаючи від видачі мікрокредитів до погашення позики.

Для отримання мікропозик не потрібно стояти в чергах або їздити в банк. Усе можна зробити онлайн, маючи кредитну картку Visa або Mastercard, паспорт, ІПН, мобільний номер та електронну пошту, а також бути громадянином України віком від 18 до 60 років. Подавати заявки та отримувати позику можна цілодобово, у вихідні та святкові дні.

Особливості кредитування в Лоані

Сервіс кредитування Loany пропонує якісні фінансові послуги, маючи такі переваги серед конкурентів на ринку: простий процес подачі заявки та швидкий її розгляд:

 • надання послуг цілодобово, без вихідних і свят, а головне через Інтернет;
 • відповідальне ставлення до своєї роботи та суворе виконання всіх регулятивних норм законодавства України.

Також слід звернути увагу на правила та бонуси компанії:

 • можлива відмова в пролонгації кредиту в разі виходу клієнта на прострочення або за несплату комісії за пролонгацію;
 • нарахування бонусів на тривалих термінах кредиту. Крім того, компанія надає бонуси новим клієнтам після проходження фінансового тесту або реєстрації в Bank ID, наявна система лояльності та промокоди для постійних клієнтів.

Як оформити кредит в Loany

Для зручності на сайті мікрофінансової організації розташований онлайн-калькулятор, який допоможе всім клієнтам мікропозик розрахувати відсотки кредиту і вказати дату погашення.

Для отримання онлайн-позики на карту від Лоані необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті компанії, якщо ви новий клієнт і берете там гроші вперше. Це займе близько 15 хвилин. Якщо ви повторно звертаєтеся в компанію для оформлення кредиту, просто зайдіть у свій особистий кабінет і виберіть потрібний варіант кредиту. Це займе 1-2 хвилини.
 2. Після входу в особистий кабінет необхідно оформити онлайн-заявку на кредит, вказавши тип кредиту, суму, термін, платіжну картку, оформлену на ваше ім’я, і натиснути “Підтвердити”.
 3. Рішення за поданою заявкою приймається системою автоматично протягом 5 хвилин, а результат у вигляді відповіді приходить на пошту клієнта, а також на його мобільний номер телефону. Статус заявки буде відображатися і в особистому кабінеті на сайті.
 4. Отримавши дозвіл на кредит, необхідно натиснути на кнопку “Отримати гроші” або “Відмовитися”, якщо у вас змінилися плани. Важливо: перед натисканням на кнопку “Отримати гроші” слід уважно ознайомитися з умовами договору термінового кредиту, а також оцінити свої можливості щодо виплати та повернення грошей.
 5. Після підтвердження отримання коштів онлайн, вони будуть зараховані на вашу карту миттєво. Для верифікації картки позичальника система знімає та повертає 1 грн. на рахунок, що дає змогу переконатися, що платіжна картка є валідною та не заблокованою банком.
 6. Після отримання онлайн-кредиту на карту, грошима можна вільно користуватися.

Loany промокод

Застосувати промокод

Як погасити позику в Loany

Виплатити мікрокредит у Loany можна онлайн. Крім того, є можливість зробити це достроково. У разі часткового дострокового погашення кредиту, відсотки нараховуватимуться тільки на суму, що залишилася, а якщо повністю погасити заборгованість достроково, то відсотки перестають нараховуватися зовсім.

Загалом, є кілька способів оплатити свій кредит.

 1. Оплатити онлайн кредит платіжною карткою через Visa і MasterCard будь-яких банків-емітентів. У цьому випадку кошти миттєво надходять на рахунок компанії, що дозволяє уникнути ризику прострочення оплати.

Важливо: цей спосіб оплати є найбільш рекомендованим, тому що обходиться абсолютно безкоштовно для позичальника і не включає ніякої комісії.

 1. Оплатити кредит онлайн через касу банку або зі свого банківського рахунку. Для даного виду оплати необхідно зайти в свій особистий кабінет, вибрати потрібний спосіб оплати і по сформованій квитанції провести переказ коштів за такими даними:

При оплаті через касу банку стежте, щоб співробітник банку обов’язково заповнив дані з інформацією про номер договору позики, ПІБ та номер ідентифікаційного коду абсолютно правильно. Комісія банку може бути від 0,8% до 1,5% від суми платежу.

 1. Оплатити кредит через Приват 24 для фізичних осіб. Для цього необхідно зайти в Приват24 в розділ “Мої платежі” і вибрати поле “Створити новий платіж”, а потім ввести код ЄДРПОУ.

Після чого вибрати поле “Погашення кредиту” і ввести реквізити договору вручну, перевіривши суму погашення. У “Кошику платежів” необхідно підтвердити оформлений платіж.

 1. Оплатити онлайн кредит через платіжний термінал City24 або Приватбанку.
 2. Оплатити кредит за допомогою бонусних балів є найбільш приємним способом для позичальника, тому що дає змогу сплатити суму позики та відсотки з використанням своїх бонусних балів.
Rate article
Добавить отзыв