УкрПозика

УкрПозика УкрПозика
 • Сумма: 500-23000
 • Ставка: 0%
 • Срок: 30 дней
 • Возраст: 18-65 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, AlfaBank, Ощадбанк, Paypal
Подать заявку

Фінансова організація UkrРozyka пропонує клієнтам вигідні умови мікрокредитування по всій території України. Відзначають мінімальний відсоток відмов від даного сервісу. МФО надає клієнтам знижку на перший кредит, якщо сума не перевищує 10 000 гривень, з можливістю отримання повторної позики в розмірі до 23 000 гривень в Укрпозика особистий кабінет. МФО УкрПозика на ринку фінансового мікрокредитування України з травня 2019 року. До переваг компанії можна віднести швидке оформлення кредитних коштів (не більше 15 хвилин) і миттєвий переказ на банківську карту. Перша позика видається під 0% терміном на 30 днів. Діє спрощена система оформлення заявки на кредит онлайн на картку терміново і без відмови 24/7. Мінімальний набір документів складається з: паспорта, ІПН і банківської картки. Сума першої позики коливається від 300 до 10 000 гривень, повторної – 23 000 гривень. Можливе дострокове погашення або навпаки, пролонгація кредиту, так само дозволяється Укрпозика реструктуризація. Сервіс забезпечує цілодобову підтримку клієнтам компанії і навіть в Укрпозика Фейсбук.

ukrpozika promokod

Як увійти в Укрпозика особистий кабінет для клієнта

Реєстрація особистого кабінету – обов’язкова процедура. По суті, це профіль користувача, в якому він вказує про себе всю важливу інформацію. Надані дані необхідні для того, щоб МФО змогла оцінити можливі ризики і перевірити кредитну історію клієнта. Також щоб створити в Укрпозика особистий кабінет, доведеться вказати якусь соціальну інформацію про себе. Наприклад, йдеться про наявність дітей, місце роботи, сімейний стан тощо.

Додатково варто зазначити, що для створення кабінету клієнта в Укр Позика необхідно мати активний номер телефону та електронну пошту. Це два головні канали комунікації між МФО та користувачем. Фінансова компанія UkrPozyka працює цілодобово, що дає змогу заходити на сайт і подавати заявку в будь-який час доби. Достатньо зареєструватися (для новачків) і здійснити в Укр Позика вхід в особистий кабінет. Далі – вибрати термін і розмір бажаного онлайн кредиту.

Як взяти терміновий кредит в МФО УкрПозика?

Оформлення позики в МФО Укр позика виглядає так:

 1. За зеленою кнопкою Оформити заявку вас перенаправить на сайт МФО – вся процедура відбувається на ньому.
 2. Реєструємо особистий кабінет, використовуючи електронну скриньку та мобільний телефон (будь-якого українського оператора).
 3. Заповнюємо всі поля в анкеті. Уважно стежте, щоб не допускати помилок, інакше кредит вам не видадуть (навіть 1 помилка вже стане приводом для відмови).
 4. Фотографуємо заповнені сторінки паспорта, ІПН, та фотографуємося самі (обличчя + розворот паспорта). Фото прикріплюємо до анкети.
  <Подаємо заявку, обравши суму і термін позики, умови можна дізнатися зателефонувавши на Укрпозика гаряча лінія або відвідавши укр позика сайт.
 5. Чакуємо – до 30 хвилин в середньому (якщо ви подаєте позику вперше, і ваші документи ще не в базі МФО). Зазвичай заявку розглядають швидше.
 6. Отримуємо відповідь у СМС і листі на електронну скриньку. У більшості випадків, якщо у вас немає непогашених прострочених кредитів – вам схвалять кредит.
 7. Прив’язуємо картку, вказавши її дані та надіславши СМС-код.
 8. Перевіряємо пошту – на скриньку прийде документ: електронний договір. Читаємо його уважно (про всяк випадок) і відправляємо ще один СМС-код, підтверджуючи згоду.
 9. Справа зроблена – ваш кредит оформлено. Переказ на картку зазвичай приходить протягом кількох хвилин. Стан позики можна відстежувати в особистому кабінеті. Там же можна і погасити кредит.

Які умови отримання кредиту онлайн Укрпозика

Мікрофінансова організація Укрпозика співпрацює з різними категоріями населення. Так, на фінансову допомогу компанії можуть розраховувати студенти, клієнти без офіційного місця роботи, клієнти без поручителя і без довідки про доходи. Крім кредиту готівкою, клієнти можуть оформити кредит онлайн.

Оформити кредит в Укрпозика можна всього за 5 хвилин. Клієнт може розраховувати на суму до 15 000 гривень при першому зверненні і на суму до 23 000 гривень при повторному.

Кредит оформляється без застави та поручителів. Кожен клієнт може оформити кредит на будь-які цілі і покупки, отримавши потрібну суму коштів на банківську карту.

Щоб взяти кредит в МФО Укрпозика, необхідно надати:

 • документ, що ідентифікує особу потенційного позичальника (паспорт та ідентифікаційний код);
 • активну банківську картку (не кредитну), з балансом не менше 1 гривні;
 • номер мобільного телефону та електронну адресу.

ukrpozika otzyvy dolzhnikov

Як Ukrpozyka взяти кредит

Одна з переважних характеристик МФО – робота з різними верствами населення. Кредит в Ukrpozyka можуть отримати громадяни з постійним місцем роботи і ті, хто не має офіційного статусу стабільного заробітку. Також звертаються в компанію за позикою студенти, пенсіонери, якщо пройдена укрпозика реєстрація.

Кредит видається без поручителя, без довідки про постійний дохід. Сума від 15 000 при першому зверненні. При повторному можна розраховувати на 23 000 гривень. Мета кредиту може бути найрізноманітнішою.

Замовлена сума буде перерахована як кредит на карту. Оформляється позика максимально швидко, процес може зайняти всього 5 хвилин.

Кредитні кошти видаються на таких умовах:

 1. Термін кредитування – від 7 днів до місяця.
 2. Перша позика-15 000 гривень.
 3. Повторна позика – видається 23 000 гривень.
 4. Ставка при першому кредиті – 0%.
 5. При повторному – 1,7%.
 6. Можна пролонгація та реструктуризація, дострокове погашення.

Процедура оформлення проста, займає близько 5 хвилин. Для отримання грошей в УкрПозика, потрібно під рукою мати:
паспорт:

  • ідентифікаційний код;
  • номер банківської карти (на ній обов’язково повинна бути хоча б гривня);
  • також потрібна електронна адреса та номер телефону

.

Як погасити кредит в Укрпозика Україна

Для погашення є 3 зручних способи, якими можна скористатися і зробити платіж так:

 1. Переклад на рахунок за допомогою банку, підходить для тих, хто хоче оплатити готівкою, але потрібно врахувати, що платіж зарахується протягом 3-х днів;
 2. Оплата в терміналі самообслуговування через Paymarket, 24NonStop, 2Click, EasyPay або iBox. Буде потрібно лише вибрати на моніторі потрібну компанію і слідуючи підказкам провести платіж;
 3. Оплатити дистанційно на сайті. Цей спосіб найзручніший, оскільки кошти надходять миттєво. Оплата буде проходити з банківської карти, без комісії та додаткових платежів. Зручно й те, що розрахунок можна провести навіть уночі, оскільки сайт працює цілодобово.

Чи можна пролонгувати кредит в МФО

Укр Позика надає пролонгацію, що дозволить уникнути прострочень і зберегти свою відсоткову ставку. Послуга активується в особистому кабінеті, за умови оплати нарахованих відсотків. Продовжити договір можна в будь-який час, необмежену кількість разів. Якщо виникнуть складнощі з внесенням фіксованої плати, краще негайно звернутися в компанію і повідомити про свої проблеми, щоб не було застосовано штрафну санкцію.

Якщо не встиг виплатити кредит Укрпозика сайт

Якщо прострочення все ж сталося, і ви не встигли скористатися пролонгацією договору, вас оштрафують за порушення кредитного договору.

Вам потрібно буде сплатити поточні відсотки в розмірі штрафних санкцій. Якщо всі ці санкції не подіють, компанія має право передати борг у колекторське агентство.

 

Плюси та мінуси
Перша позика під 0%
Якісний сервіс.
Миттєве рішення за заявкою
За оформлення грошей у борг не доведеться платити, вони надаються безкоштовно
Кошти можна повертати раніше терміну, зазначеного в договорі і виплачувати частинами
Цілодобовий доступ до особистого кабінету і сайту, а отже, заявку можна подати в будь-який зручний час.
Завищений відсоток за прострочення
Відсутність пільгового періоду
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Насамперед варто виділити те, що ця МФО не телефонує третім особам для перевірки особи людини. Також вона відрізняється вигідними умовами для нових клієнтів - до 10 000 гривень під 0%. На сайті Укр Позика доступна функція пролонгації позики.
Що важливо - фінансова компанія надає можливість верифікуватися через систему BankID. Це значно спрощує процес реєстрації. Таким способом отримати в Укрпозика кредит буде набагато простіше. БанкАйді підключають все більше фінансових організацій в Україні.
Часті запитання
Як увійти в особистий кабінет?
Для входу в особистий кабінет необхідно ввести свій логін і пароль, які були вказані під час реєстрації в компанії Укрпозика.
Як оформити кредит?
Для оформлення кредиту необхідно пройти реєстрацію на сайті компанії, заповнити інформацію про себе і підтвердити свою особистість шляхом верифікації.
Як оплатити і повернути позику?
Погашення позики доступне через: особистий кабінет (з банківської картки), термінали самообслуговування, оплата за реквізитами в будь-якому банку України, за допомогою фахівців лінії підтримки.

 

Укрпозика відгуки боржників

Розкажіть про те, як ви оформляли кредит у МФО Ukrpozyka в коментарях: чи сподобалося спілкування з менеджерами, чи враховуються акції та програми лояльності при оформленні кредиту.

 

Rate article
Добавить отзыв

 1. Марко

  Отримав гарну позику від Укрпозики

  Reply