Ваша Готівочка

Ваша Готівочка Ваша Готівочка
 • Сумма: 12000
 • Ставка: 0,01%
 • Срок: 16 дней
 • Решение: 15 минут
 • Возраст: 18-65 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, AlfaBank, Ощадбанк, Paypal
Подать заявку

Ринок фінансових послуг завжди затребуваний за будь-якої влади і за будь-якого стану економіки. Це пояснюється тим, що фінанси – основа життєдіяльності будь-якої держави та її суб’єктів. Серед населення найпопулярнішим продуктом фінансових послуг є кредит або позика. Якщо спочатку клієнт звертався за даним продуктом до банку, то сьогодні з’явилася чудова альтернатива банкам – мікрофінансові організації, що пропонують послуги мікропозик і мікрокредитування. Тільки останні кілька років вони складають гідну конкуренцію банківським організаціям, коли онлайн можна отримати позику в розмірі 20000 грн під 0,01%, а після як видалити акаунт. За цей час кількість МФО зросла від кількох компаній до кількох сотень, які змогли стати повноцінними учасниками фінансового ринку і пропонувати свої послуги по всій території України. Ваша Готівочка гаряча лінія (Vasha Gotivochka) і є одна з таких МФО, яка в основу своєї роботи заклала принципи клієнтоорієнтованості та високих стандартів обслуговування, коли хочеш отримати кредит онлайн через особистий кабінет ваша Готівочка і готівочка погасити кредит.

gotívochka vkhod v lichnyy kabinet

Торгова марка Ваша Готівочка багато років являє собою, в першу чергу, приклад надійності, інновації та успіху на фінансовому ринку України. Кредо бренду “Ваша Готівочка” – це діалог з клієнтом. Торгова марка “Ваша Готівочка” в особі ТОВ “ЛАЙМ КЕПІТЕЛ” (код ЄДР 41885310, внесено до державного реєстру фінансових установ, діє на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінустанови, серії ФК № 1188, виданої НАЦКОМФІНПОСЛУГ 11.04.2019) пропонує своїм клієнтам зручне розв’язання їхніх фінансових проблем – кредит онлайн на банківську картку в режимі 24/7, доступний у будь-якому куточку України. Банківське кредитування з усіма його бюрократичними труднощами вже давно недоступне для більшості населення. Сучасні небанківські фінансові установи здійснили революцію у сфері позик, надаючи клієнтам можливість швидко та комфортно отримувати кредити онлайн, не втомлюючись від зборів додаткових документів і візитів до відділення фінустанови.

Сьогодні практично кожен житель України стикається з такою проблемою, як нестача грошових коштів. Що ж робити, якщо грошей до зарплати не вистачає, а брати кредит у банку або позичати у знайомих не хочеться? У цьому випадку на допомогу приходить мікрофінансова організація “Ваша готівочка“, яка працює на ринку фінансових послуг з 2012 року.

Клієнтами цієї компанії є жителі Запорізької, Дніпропетровської та інших областей України. Послугами компанії найчастіше користуються люди, яким терміново потрібні гроші і які не хочуть довго чекати рішення від банку з приводу оформлення кредиту. Також оформити позику можуть позичальники з поганою кредитною історією, яким не дають кредит в інших банках.

Переваги позики в компанії Ваша Готівочка

Позичальники можуть оформити кредит за максимально короткий проміжок часу, маючи при собі тільки паспорт, пенсійне посвідчення або ІПН. Надавши один з перерахованих вище документів, можна отримати кредит на суму від 200 до 5000 гривень на термін від 1 до 16 днів. Для цього потрібно оформити заявку на позику онлайн на сайті компанії, обравши суму і терміни кредитування. Після відправлення запиту потрібно дочекатися схвалення від позичальника і прийти до найближчого відділення МФО, щоб забрати свої гроші. Компанія “Ваша готівочка” видає кредит готівкою на вигідних умовах. Що стосується процентної ставки, то вона становить 2 відсотки на день від загальної суми позики.

До переваг співпраці з мікрофінансовою організацією Ваша Готівочка відносять:

  • – мінімальні процентні ставки;
  • – гроші можна отримати протягом доби;
  • – висока швидкість і якість обслуговування клієнтів;
  • – легкість в отриманні позики;
  • – відсутність необхідності збирати великий пакет документів і довго чекати прийняття рішення про видачу кредиту;
  • – позичальник отримує відповідь від компанії протягом 20 хвилин після відправки запиту;

– позичальник отримує відповідь від компанії протягом 20 хвилин після відправки запиту.

Клієнтами МФО “Ваша Готівочка” можуть стати кредитоотримувачі віком від 21 до 70 років. Для цього їм потрібно мати при собі документ, що засвідчує особу. Надіслати заявку на оформлення кредиту можна онлайн, не покидаючи стіни свого будинку, а гроші отримати готівкою в найближчому відділенні банку “Ваша готівочка”, кількість клієнтів якого щодня поповнюється новими позичальниками.

Для того щоб отримати позику онлайн, не потрібно шукати поручителів, надавати заставу і збирати великий пакет документів, як це часто буває в разі оформлення кредиту в звичайному банку. Компанія “Ваша Готівочка” піклується про кожного клієнта і надає можливість за необхідності продовжити кредит. Для цього потрібно буде сплатити тільки відсотки за користування кредитними коштами, причому таких “продовжень” може бути необмежена кількість. Також за бажанням можна погасити заборгованість за кредитом достроково, при цьому сплачуються відсотки лише за фактичне користування позиковими коштами.

Где і як можна погасити кредит?

Кредит від мікрофінансової організації “Ваша Готівочка” можна погасити кількома способами:

 • 1. У відділенні компанії.
 • 2. безготівковим розрахунком з відділення будь-якого банку.
 • 3. Через термінал.

Головною метою діяльності компанії “Ваша Готівочка” є задоволення фінансових запитів клієнтів, яким можуть знадобитися гроші терміново в будь-який час доби. У режимі онлайн ви можете подати заявку на оформлення кредиту та отримати гроші у відділенні компанії. Для забезпечення довгострокового співробітництва необхідно суворо дотримуватися умов договору і своєчасно погашати заборгованість. Тільки за таких умов позичальник може зайняти гідне місце в списку найвідповідальніших кредитоотримувачів і завоювати довіру кредитора.

На які потреби можна оформити позику онлайн?

У житті бувають різні ситуації, коли терміново потрібна певна сума грошових коштів. Це може бути купівля нової побутової техніки, оплата за комунальні послуги, поїздка за кордон та інші потреби. Найчастіше за фінансовою допомогою в компанію “Ваша готівочка” звертаються позичальники, у яких закінчилися гроші, а до зарплати ще далеко.

Позику онлайн можна отримати на банківську картку, причому термін зарахування грошей становить всього 15 хвилин. Завдяки онлайн займу вирішуються багато фінансових питань, з якими впоратися самостійно не завжди можливо.

Що таке мікрокредитування?

Ваша Готівочка надає мікрокредити готівкою та онлайн. Подати заявку на кредит можна на офіційному сайті компанії, яка надає послуги найвищої якості. Мікрокредитуванням називають основний вид мікрофінансування, яким найчастіше займаються МФО. Він полягає у видачі невеликої суми грошових коштів на нетривалий термін. Особливістю такої позики є отримання коштів у максимально короткий термін за мінімального набору документів, однак вона передбачає високі відсоткові ставки, оскільки кредит видають без довідок про доходи, поручителів і застави.

Якщо вам не вистачає грошей на купівлю смартфона, то МФО Ваша Готівочка допоможе вам стати володарем бажаного телефону, перерахувавши гроші на картку протягом 15 хвилин, водночас погасити заборгованість потрібно буде не пізніше, ніж через 16 днів. Останнім часом мікрокредитування користується величезним попитом серед приватних і юридичних осіб, оскільки ця фінансова послуга дає змогу за паспортом отримати гроші в максимально стислі терміни. Якщо ви хочете купити зимову куртку або поїхати відпочивати, то звертайтеся в компанію “Ваша готівочка”, яка зможе здійснити вашу мрію, швидко вирішивши проблему з фінансами.

Отримати кредит на картку в будь-якому місці і в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні можна і з сервісом Простозайм. Для цього потрібно буде подати заявку і почекати 10 хвилин розгляду. З документів знадобляться тільки паспорт та ІПН.

Як взяти термінову позику Готівочка вхід в особистий кабінет?

Для клієнтів, які вже оформляли позику онлайн, доступний тепер особистий кабінет. Через нього можна оформляти наступні кредити. Щоб виконати в нього вхід, вам знову потрібно потрапити на офіційний сайт МФО і натиснути кнопку “Увійти”. У діалоговому вікні з’являться рядки для введення логіна і пароля. Логін – це ваш мобільний, пароль – кодова комбінація, яка приходить на ваш телефон у вигляді СМС-повідомлення.

Коли ви ввійдете в кабінет, виберете одну з опцій. Оформляючи кредит, знову користуйтеся кредитним калькулятором і двома бігунками на ньому. Далі знову очікуєте на схвалення кредиту й отримуєте через деякий час гроші на вашу картку.

Кому дадуть кредит в Готівочка

Мікрофінансова організація Ваша Готівочка пред’являє наступні вимоги до потенційних позичальників:

 • наявність чинного українського громадянства;
 • мінімальний вік клієнта для отримання мікропозики – 18 років;
 • наявність ІПН, для пенсіонерів – пенсійного посвідчення.

Зверніть увагу: компанія не висуває вимог до трудового стажу, доходу та інших факторів, які так важливі для банків. Це означає, що отримати потрібну суму тут досить просто.

gotívochka lichnyy kabinet

Як взяти кредит у Ваша Готівочка

Взяти кредит онлайн у мікрофінансовій компанії Ваша Готівочка досить просто. Розглядаючи весь процес в цілому, можна виділити кілька етапів:

 1. Перейдіть на офіційний сайт МФО Ваша Готівочка і зверніться до зручного калькулятора в правій частині сторінки. Вкажіть необхідну суму і термін кредиту – система автоматично виведе дані про розмір позики, суму відсотків і суму до погашення. Якщо зазначені умови влаштовують, перейдіть до заповнення заявки, звернувшись до кнопки “Отримати позику”.
 2. Приступите до створення профілю в системі (реєстрації). Вкажіть дані про себе – ПІБ, дату народження, номер мобільного та інші дані. Далі клієнту потрібно ввести мобільний телефон та адресу електронної пошти. Обов’язково перевірте достовірність зазначених даних і підтвердіть створення облікового запису, натиснувши на кнопку “Зареєструватися”.
 3. Підтвердіть створення акаунта через мобільний телефон. Протягом декількох хвилин на вказаний номер мобільного надійде СМС-повідомлення з кодом. Отриманий код необхідно ввести у вікно, що відкрилося на сайті, після чого звернутися до кнопки “Увійти” – акаунт створено і підтверджено, можна переходити до подачі заявки.
 4. У розділі особистого кабінету “Оформити позику” вкажіть суму і термін кредиту, а також виберіть спосіб отримання коштів: онлайн або в одному з офісів.
 5. Пройдіть процедуру верифікації банківської карти. Ця операція є обов’язковою. Позичальнику необхідно ввести дані про власну іменну картку будь-якого банку, після чого звернутися до кнопки “Продовжити”. Система спише і поверне незначну суму. Для підтвердження списання на мобільний телефон позичальника надійде СМС-повідомлення з кодом для підтвердження списання. Отриманий код необхідно ввести в спеціальне вікно – верифікація успішно завершена.
 6. Зверніться до кнопки “Оформити позику” – на новій сторінці відкриється анкета позичальника. Приступіть до заповнення – загалом процес займе не більше 10 хвилин. Слідкуйте за правильністю введених даних, щоб уникнути відмови під час розгляду. Зверніть увагу: деякі поля є необов’язковими до заповнення, однак, надання таких даних збільшує ймовірність схвалення заявки. Завершивши заповнення анкети, натисніть на кнопку “Відправити заявку”.
 7. Дочекайтеся рішення системи – зазвичай воно з’являється на екрані за кілька хвилин, а також дублюється в СМС-повідомленні на вказаний номер телефону.
 8. Після схвалення отримайте кошти через розділ “Мої позики”, натиснувши кнопку “Отримати позику”. Ознайомтеся з договором, підтвердіть згоду, звернувшись до кнопки “Підтвердити суму”. Дочекайтеся СМС-повідомлення з перевірочним кодом і введіть його в спеціальному вікні – гроші зарахуються на картку миттєво.

Готівочка промокод та акції

Що вигідно відрізняє Ваша Готівочка від інших таких же організацій? Наявність великого пакети акційних пропозицій і знижок. Компанія пропонує не тільки хороші знижки новим і діючим клієнтам, але також часто проводить всілякі розіграші цінних призів і грошей.

Як погасити кредит готівочка особистий кабінет

МФО пропонує різні способи для погашення кредиту, завдяки чому позичальники мають можливість використовувати найбільш підходящий. Оплатити заборгованість можна:

 1. Відвідавши особисто відділення мікрофінансової компанії. Клієнт повинен мати при собі договір і паспорт. Подібний спосіб погашення кредиту можуть вибрати тільки ті клієнти, які брали позику у відділенні компанії.
 2. Використовуючи особистий кабінет на ресурсі МФО, сума заборгованості списується з банківської карти.
 3. У відділенні будь-якого банку, надавши реквізити МФО і паспорт. При цьому потрібно сплатити комісію за переказ грошових коштів.

Відгуки позичальників Vasha Gotivochka

Кредитна компанія користується величезною довірою серед громадян України. Цьому свідчить той факт, що багато клієнтів звертаються за кредитом повторно. Також відзначені позичальниками вигідні умови надання кредиту. Для нових клієнтів надаються гроші в борг без переплат при своєчасному погашенні.

 

Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Заявки схвалюються в більшості випадків, не дивлячись на офіційне працевлаштування, наявність попередніх заборгованостей. Ознайомившись з відгуками клієнтів на сайті організації, можна ухвалити рішення щодо того, чи варто брати позику в цій організації.
Плюси та мінуси
Нові клієнти можуть розраховувати практично на безкоштовну позику.
Отримати гроші можна як на карту, так і в одному з офісів.
Високий відсоток схвалення заявок навіть у безробітних громадян
Не потрібно підтверджувати платоспроможність і постійний дохід
Можливість подачі заявки в режимі онлайн
Отримати позику на карту через інтернет можна 24 години на добу
Часті запитання
На які цілі видаються гроші?
На будь-які цілі (до зарплати, на лікування, подарунки, оплату комунальних платежів тощо).
Як отримати кредит готівкою у відділенні?
Для цього Вам необхідно натиснути на кнопку "Оформити позику" на нашому сайті, заповнити анкету, і вже після того, як оберете відділення, підійти до обраного відділення з паспортом та ІПН. У разі позитивного рішення, Ви підписуєте договір і забираєте гроші.
Скільки часу ухвалюється рішення щодо позики?
Рішення за заявкою ухвалюють протягом 20 хвилин.
Як дізнатися рішення за заявкою?
Про результат рішення клієнта повідомляють за допомогою смс.
Від чого залежить чи отримаю я позику?
Під час ухвалення рішення за кредитом перевіряється інформація, яка була вказана у Вашій анкеті. Вкрай важливо для отримання кредиту, вказувати повну і достовірну інформацію.
Яку суму кредиту я можу отримати?
Від 200 до 15 000 грн, строком від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації на 10 днів (кількість пролонгацій не обмежена).

 

Rate article
Добавить отзыв