CLY Broker

CLY Broker CLY Broker
 • Сумма: 5 000 грн
 • Ставка: от 0.01%
 • Срок: до 21 дня
 • Возраст: 18-65
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Paypal, Webmoney
Подать заявку

Як взяти гроші в борг CLY Broker

Виберіть потрібну вам суму і термін кредиту. Для цього за допомогою нашого онлайн калькулятора виберіть потрібну вам суму і термін кредиту. Якщо ви вже користувалися нашими послугами, тоді просто подайте заявку через особистий кабінет – це займе мінімум часу. При кожному повторному зверненні максимально доступна сума кредиту зростатиме разом з вашим кредитним рейтингом.

Заповніть вашу анкетну інформацію. Далі заповніть просту анкету-заявку, це займе у вас близько 10 хвилин. Після цього Наша система опрацює ваші анкетні дані та надішле рішення за заявкою в особистий кабінет.

Перевірка вашої банківської картки. Нам необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською карткою, тому на зазначеній картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн, після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад: 0,36) у полі перевірки. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС з вашого банку (якщо у вас підключена ця послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії вашого банку. Ми ніколи не знімаємо ці гроші з вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі.

Отримайте гроші на картку. Після підписання кредитного договору в особистому кабінеті гроші автоматично будуть переведені на вашу картку.

Як повернути гроші CLY Broker

Ви можете погасити кредит будь-яким зручним для вас способом:

 1. В особистому кабінеті за допомогою банківської картки. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і вибрати кнопку “Оплатити”, після чого підтвердити платіж з карти за допомогою коду, який прийде вам на телефон у вигляді SMS. Це найзручніший і найшвидший спосіб оплати, завдяки якому ви заощадите час і гроші, так як не потрібно платити комісію за переказ грошей, а ваші гроші будуть зараховані на погашення кредиту протягом 5 хвилин.
 2. Через термінал ПриватБанку за реквізитами компанії. Зверніть увагу, що платежі, виконані за реквізитами, будуть зараховані протягом 3-5 робочих днів.
 3. Через онлайн-банкінг за реквізитами.
 4. У касі банку за реквізитами. Ви можете виконати платіж через будь-яке відділення каси банку, надавши реквізити компанії та назвавши касиру суму на погашення. Рекомендуємо враховувати, що такі платежі будуть зараховані протягом 3-5 робочих днів.

CLY Broker промокод

Застосувати промокод

 

Чому варто обрати CLY кредит

Компанія пропонує користувачам просту анкету з мінімальною кількістю полів для заповнення, щоб отримати кредит від CLY. Система автоматичного прийняття рішень визначить, чи можна видати гроші, за лічені секунди. Гроші на картці з’являться протягом 5 хвилин після ухвалення системою рішення про видачу кредиту завдяки прямим договорам з платіжними системами Visa і MasterCard. Кредитна історія більше не є визначальним фактором, оскільки середній рівень схвалення становить 87,5%. Компанія має десятки тисяч задоволених клієнтів і пропонує системи лояльності під кожного з них. Вони завжди готові надати фінансову підтримку в найкоротші терміни.

Rate article
Добавить отзыв