Money4you

Money4you Money4you
 • Сумма: 500-10000
 • Ставка: 0%
 • Срок: 2-30 дней
 • Решение: 15 минут
 • Возраст: 18-70
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, Ощадбанк, Paypal, AlfaBank
Подать заявку

Money4you (Маніфорю) – українська фінансова компанія, що спеціалізується на наданні онлайн кредитів для населення. Перший кредит видається всього під 0,01%! Максимальна сума кредитування від МФО становить 12 000 гривень терміном на 30 днів. Компанія регулярно проводить розіграші та акції серед своїх клієнтів. Також у Маніфою є система промокодів, яка дає змогу значно знизити переплату під час оформлення повторних кредитів. Сервіс працює цілодобово без обмежень. Заявки обробляються за допомогою автоматичної системи перевірки.

money4you promokod

Як отримати швидкий кредит Money4you відгуки

Для сервісу Money4you особистий кабінет слугує як головний інструмент управління кредитом. Тобто, кожен користувач може легко відстежувати всю важливу інформацію про свою заборгованість. Створення облікового запису починається відразу після того, як клієнт визначився з розміром кредиту і датою його повернення. Система переведе людину на сторінку, де потрібно буде заповнити анкету. У цій анкеті від Мані фо ю вписує головна інформація про людину:

 1. Паспортні дані (ПІБ, дата народження, місце проживання тощо);
 2. Розмір її доходу (як офіційного, так і неофіційного);
 3. Місце роботи, соціальний статус;
 4. Сімейний стан;
 5. Дані про майно (автомобіль, нерухомість);
 6. Наявність боргів у банках та МФО.

Важливо пам’ятати, що Money4you враховує кожен параметр під час розгляду заявки. Наприклад, людина з офіційним працевлаштуванням і середнім доходом має більше шансів отримати гроші від МФО, ніж безробітний студент. Але незважаючи на це, навіть 18 річний заявник може розраховувати на кредитні кошти. Сума, можливо, буде і невелика, але вона буде. Також щоб остаточно створити в Money 4 you особистий кабінет необхідно прив’язати власну банківську картку. Без неї отримати гроші в Маніфорю не вийде.

Варто зазначити, що в Money4you вхід в особистий кабінет здійснюється за допомогою номера мобільного телефону. Клієнту достатньо ввести номер, дочекатися СМС з одноразовим паролем і увійти у свій акаунт. Це займає кілька секунд.

Умови отримання позики Маніфою вхід в особистий кабінет

Можливість подати заявку на отримання грошей від Маніфорю має будь-хто, хто досягнув 18-років і має український паспорт. Достатньо зайти на головну сторінку Маніфорю та пройти реєстрацію. У перший раз новий користувач зможе отримати онлайн кредит до 7000 гривень під 0,01%. Якщо цю заборгованість буде успішно погашено, ліміт підвищиться до 12000 гривень. Досить буде зробити в Money4you вхід і подати нову заявку. Потрібно пам’ятати, що в Маніфорю особистий кабінет створюється тільки один раз. Максимальний термін кредитування – стандартні 30 днів.

Якщо клієнт розуміє, що не встигає повернути кошти в Money for you, він може оформити пролонгацію. Ця функція доступна в останні дні перед закінченням терміну кредитування. Щоб продовжити кредит у Money4you, достатньо сплатити нараховані відсотки. Більш детальна інформація доступна на офіційному сайті МФО.

Як повернути Money4you кредит

Сплатити заборгованість у товаристві з обмеженою відповідальністю “Маніфою” також легко, як і отримати позику. Доступні такі варіанти виплати боргів.

 1. За допомогою банківської картки. Для цього слід зайти в Особистий Кабінет. Далі переходите в розділ “Кредити”, а після тиснете на кнопку Погасити кредит. Потім вибираєте розділ Банківська картка. Якщо на карті, яку ви підв’язали до кабінету МФО немає грошей, то просто додайте новий пластик. З нього вже робіть платіж.
 2. У касі будь-якого українського банку. Оплатити борг можна в будь-якому банку України або за кордоном. Головне, дати вірні реквізити вашого рахунку. У призначенні платежу вказуйте обов’язково своє ПІБ і номер кредитного договору. Тільки так працівники компанії зможуть ідентифікувати платіж.
 3. Використовувати термінал. Апарати є в будь-якому супермаркеті країни. Компанія рекомендує використовувати для погашення термінали самообслуговування мережі ПриватБанк.

У разі виникнення будь-яких запитань з приводу отримання або погашення кредиту в Money4You, отримайте безкоштовну консультацію за телефоном гарячої лінії 0 800 330 024.

Програми лояльності Маніфою

Фінансовий сервіс всіляко залучає нових клієнтів, влаштовує акції для існуючих позичальників. Як правило, це промокоди, акції зі знижками з оплати відсотків за кредит.

Для того щоб бути в курсі всіх останніх подій, кредитна компанія пропонує підписатися на розсилку від фірми. Інформація є в соціальних мережах. Не забувайте перевіряти свою електронну скриньку.

Для всіх нових клієнтів діє безстрокова акція – 0% оплати на перший кредит. На ділі люди отримують невелику суму до 3000 грн. за ставкою 0,01% на день. У рамках сезонних і святкових пропозицій діючі клієнти використовують промокоди. Вони допомагають до 50% знизити розмір процентної ставки. У чорну п’ятницю були програми, що дають змогу отримати знижку в 50% на другу позику.

Продовжити кредит у Money4you можна на таких умовах:
Бувають ситуації, коли немає можливості оплатити кредит відразу. Для цього у компанії Money4you є спеціальна функція – пролонгація кредиту. Щоб її активувати, вам необхідно зайти в кабінет на сайті в розділ “Кредити” і оформити пролонгацію на необхідний вам термін.

Акції та бонуси в Money4you промокод

Важливо зазначити, що компанія Маніфою надає різні промокоди для постійних користувачів. Їх можна знайти в електронній пошті або в СМС. Ввести Money4you промокод можна під час подання нової заявки на кредит. Система автоматично перерахує відсотки та переплату. Такі бонуси дають змогу зменшити переплату й отримати вигідніші умови.

Варто нагадати, що на нашому сайті відвідувачі можуть ознайомитися з основною інформацією про МФО і попередньо порахувати відсотки. Також на сервісі регулярно залишають про Money4you відгуки, що допомагає оцінити якість послуг.

 

Плюси та мінуси
Цілодобова робота сервісу. Не важливо, в який час вам знадобилася експрес позика, завжди можна оформити заявку на веб-сайті та розраховувати на підтримку.
Мінімальний відсоток відмови.
Немає необхідності в поручителях.
Постійні промо-коди на бонуси та знижки.
Ваші особисті дані захищені та нікому не передадуться.
Можна пролонгувати кредит
Жорстка політика щодо боржників;
Досить висока ставка в разі прострочення.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Money4YOU - інноваційний сервіс кредитування, який постійно розвивається, з акцентом на технологічність. Компанія видає позики до 12 000 гривень (до 7 000 гривень при першій позиці) на термін до 30 днів всього за 5 хвилин. Щоб отримати кредит Вам потрібно подати заявку, вказати в ній карту, на яку хочете отримати кошти. Потім слід дочекатися відповіді. У разі позитивного рішення кошти надійдуть Вам на картку. Погасити кредит Ви можете одним із варіантів: карткою в Особистому кабінеті на сайті компанії, банківським переказом у будь-якому банку України та за допомогою додатку Приват24.
Часті запитання
Яку суму я можу отримати в Money4you?
Максимальна сума кредиту в МФО Маніфою становить 15000 грн. Нові позичальники при першому зверненні можуть отримати до 10000 грн
Який відсоток за кредитом у Мані Фо Ю?
МФО Money4you видає мікропозики під 1.99% на день. При цьому процентна ставка першої позики становить 0.01%.
Як увійти в особистий кабінет Money4you?
Для входу в особистий кабінет у формі необхідно ввести свій номер телефону/e-mail і пароль. Якщо ви вперше користуєтеся послугами МаніФоЮ, то вам потрібно зареєструватися.
Як оплатити і повернути позику в Money4you?
Для того, щоб повернути позикові кошти через банківську картку, потрібно зайти в Особистий Кабінет у розділ Кредити, натиснути на кнопку "Погасити кредит" і вибрати спосіб "Банківська картка". Якщо ж на Вашій основній картці недостатньо коштів, просто додайте ще одну картку, з якої зможете здійснити платіж.

 

Rate article
Добавить отзыв