Ccloan

Ccloan Ccloan
 • Сумма: 100-20000
 • Ставка: 0,01%
 • Срок: 30 дней
 • Решение: Мгновенно
 • Возраст: от 18 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, Ощадбанк, Webmoney, AlfaBank
Подать заявку

Ccloan otzyvy

МФО Ccloan – компанія, яка займається швидким кредитуванням фізичних осіб на території України. Надає послуги з переказу коштів, як готівкою, так і переказами на карту. Компанія добре себе зарекомендувала на ринку, адже пропонує зрозумілі та прості умови кредитування клієнтів, регулярні акції та обіцяє просту реєстрацію. Але головна відмінність – швидке ухвалення рішення про кредитування. Ccloan пропонує взяти новим клієнтам кредит онлайн всього під 0,01%, що дуже заманливо. Чи безпечна така позика? Потрібно подивитися на компанію більш детально, зробити вхід в особистий кабінет і розібрати кожен з аспектів роботи: відгуки, прострочення, що буде, якщо не платити, як використовувати промокод, як завантажити додаток, пролонгація в Ccloan, контакти, як проходить вхід в особистий кабінет, як погасити кредит і умови повернення коштів.

Як отримати Ccloan кредит

Для того, щоб взяти Ccloan кредит на картку потрібно витратити всього 10 хвилин часу і зробити наступне:

 1. Зайти на офіційний сайт компанії;
 2. Пройти швидку реєстрацію;
 3. Подати заявку на отримання позики онлайн. Для цього потрібно вказати суму і передбачуваний термін;
 4. Затем пройти верифікацію банківської карти;
 5. Клієнт може вибрати варіант отримання кредитних коштів: отримати на карту або взяти Ccloan кредит і отримати кошти у відділенні Нової Пошти;
 6. Після подачі заявки, клієнт отримає смс на номер телефону з рішенням кредитної комісії: схвалено кредит або в ньому буде відмовлено. Статус заявки буде відображатися в особистому кабінеті Ccloan;
 7. Якщо клієнт згоден на умови кредитування від компанії, то потрібно буде підписати цифровий договір, використовуючи унікальний цифровий підпис;
 8. Останній етап – отримання коштів зазначеним способом.

Як оформити Ccloan кредит на карту

Для того, щоб взяти кредит Ccloan онлайн, необхідно перейти на сайт і пройти швидку реєстрацію. Після цього, заповнити всю необхідну інформацію: паспортні дані, ІПН, електронну адресу та номер телефону.

Потім, заявка надходить в обробку кредитною комісією і починається процедура прийняття рішення. Сам процес про прийняття рішення не займає більше 10 хвилин.

Як погасити кредит Ccloan?

Компанія пропонує користувачам гнучку систему і різні методи погасити кредит Ccloan.

 1. Варіант 1. На сайті компанії Ccloan ua. В особистому кабінеті клієнт може, як достроково, так і в день повернення кредиту вибрати кредит і погасити за допомогою інтернет-платежу. Для онлайн оплати доступні такі сервіси: 24Pay, Google Pay, Visa, MasterCard карти. Вибирається оптимальний спосіб і проводиться платіж.
 2. Варіант 2. Оплата тіла кредиту в терміналах. МФО співпрацює з наступними терміналами самообслуговування: IBOX, EasyPay, Global Money, 2click, Система, Приват Банк.
 3. Варіант 3. За допомогою додатка приват 24.
 4. Варіант 4. за допомогою банківського переказу за реквізитами компанії. У призначенні платежу вказується ПІБ користувача та номер кредитного договору.

Програма лояльності МФО – Ccloan Промокод 2024

Компанія пропонує клієнтам регулярні знижки на кредити. Це означає, що Ccloan дає кредит під мінімальний відсоток.

Наразі діє акційний додаток “кредит під 0,01% від загальної суми при оформленні першої позики”. Що приємно в умовах карантину.

Також є програма Ccloan приведи друга. При реєстрації вашого друга за партнерським посиланням, ви отримуєте 400 гривень за кожного приведеного користувача.

Як пролонгувати кредит онлайн Ccloan?

Компанія входить у становище клієнтів і пропонує опцію пролонгації (продовження, відстрочки) кредитного платежу. Процес пролонгації – оплата відсотків за кредитом і перенесення підсумкової виплати на певний термін. Оплачувати пролонгацію потрібно заздалегідь, поки ще діють умови угоди і не настав період прострочення.

Якщо прострочення триває понад 30 днів, а сума загальних днів прострочення становить понад 60 днів, то пролонгація стає недоступною і клієнт зобов’язаний виплатити тіло кредиту + відсотки за прострочення платежів.

Варіанти пролонгації Ccloan, аналогічні погашенню:

 • термінали,
 • особистий кабінет,
 • Приват 24.

Що робити якщо Ccloan прострочення?

Якщо кредит прострочений, а клієнт не встиг вчасно погасити його, то нараховується штраф у розмірі 50% від тіла кредиту. Але, якщо прострочення випало на період карантину, який пов’язаний з пандемією covid-19 або протягом 30 днів після його закінчення, то штраф не нараховується. Це пов’язано з рішенням кабінету міністрів України.

Плюси і мінуси оформлення кредиту в Ccloan

Плюси та мінуси
Приємні умови кредитування;
Компанія працює чесно та дотримується умов договору;
Є опція пролонгації;
Сервіс справно працює;
Доступ до особистого кабінету Ccloan є у будь-який час;
Багато різних варіантів погашення кредиту;
Швидке ухвалення рішення;
Швидке нарахування коштів на картку.
Наявність штрафу у розмірі 50% за прострочення.

 

Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
МФО Ccloan – перевірена та надійна компанія, яка працює згідно з буквою закону. Вона не займається обманом клієнтів, накруткою непомірних відсотків та не змінює умови договору у процесі співробітництва. Крім того, вона має низку престижних премій і нагород. Варто зазначити і те, що компанія відповідально поставилася до рішення кабінету міністрів і не штрафує за прострочення в період карантину, дотримуючись постанови. Це приємно усвідомлювати, що є доброчесні МФО. Чи можна порадити організацію? Звичайно можна. Головне – не допускайте прострочення, не беріть непідйомну суму в кредит, і тоді ваш досвід співробітництва залишить лише позитивні враження.
Чи можна сплатити кредит достроково?
Чи можна сплатити кредит частинами?
Що таке пролонгація?
А які діють умови кредитування під час пролонгації?
Який розмір суми пролонгації?
Rate article
Добавить отзыв