Бізнес Позика

Бізнес Позика Бізнес Позика
 • Сумма: до 100 000 грн
 • Ставка: от 1%
 • Срок: до 120 дней
 • Возраст: от 21 года
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Paypal, Webmoney
Подать заявку

Компанія БізнесПозика надає короткострокові кредити онлайн для підприємців на закупівлю товарів, розвиток власного бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття точки, купівлю обладнання та інші потреби бізнесу.

Хто може отримати кредит у Бізнес Позика

Компанія Бізнес Позика спеціалізується на наданні фінансової допомоги підприємцям. Вони видають кредити на закупівлю товарів і обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобілів, обладнання або приміщень, відкриття торгової точки та інші потреби вашого підприємства.

Тут можуть оформити кредит громадяни України від 21 року, клієнти без поручителів, клієнти з поганою кредитною історією, клієнти без офіційного працевлаштування та без довідки про доходи.

Переваги та недоліки Бізнес Позика

Компанія Бізнес Позика має такі основні переваги отримання кредиту на бізнес перед банківськими позиками:

гроші надходять того ж дня. Для отримання кредиту на бізнес необхідний паспорт (або посвідка на проживання), ідентифікаційний код. Документи щодо бізнес-діяльності не обов’язкові; мінімум документів.

Рішення про фінансування ухвалюється за один робочий день і одразу після підписання договору позики гроші автоматично зараховуються на банківську картку клієнта. При повторному зверненні клієнт може отримати гроші протягом 5 хвилин. Якщо говорити про недоліки, то можна виділити:

високі штрафи за прострочення. відносно невеликі суми кредиту.

Бізнес Позика промокод

Застосувати промокод

 

Як оформити заявку на кредит у Бізнес Позика: інструкція

 1. Перед оформленням кредиту рекомендується використовувати кредитний калькулятор на сайті мікрофінансової організації. Там ви зможете розрахувати термін кредиту, кількість виплат на місяць і підсумкову суму до оплати.
 2. Затем рекомендується зареєструватися в особистому кабінеті клієнта Бізнес Позики. Там будуть відображатися поточні заборгованості, кількість виплат, а також в кабінеті ви будете отримувати акційні пропозиції в компанії.
 3. Також через особистий кабінет ви зможете зробити миттєву оплату заборгованості. Інші способи можуть займати до трьох робочих днів, це варто враховувати при погашенні боргу.
 4. Затем необхідно заповнити заявку на сайті Бізнес Позики. Зробити це можна за допомогою кнопки “Залишити заявку”.
 5. На першому етапі необхідно буде надати лише серійний номер паспорта, ІПН, номер мобільного телефону та банківської картки, на яку мають бути перераховані гроші.
 6. Затем заявка потрапить на розгляд менеджерів компанії. Ваша анкета може оброблятися протягом дня.
 7. Якщо рішення буде позитивним, вам потрібно буде підписати кредитний договір. Рекомендуємо ретельно вивчити інформацію в ньому.
 8. Після цього гроші будуть відправлені на карту автоматично.

Важливо: дана мікрофінансова організація допускає тільки один відкритий кредит.

Способи оплати кредиту в Бізнес Позика

 1. Через термінали самообслуговування (IBox, Приват24). Переказ грошей на рахунок компанії може зайняти до трьох днів, можливі комісії.
 2. Через особистий кабінет. Виплата відбувається миттєво, комісій немає.
 3. Через касу банку. Для цього необхідно знайти реквізити компанії на сайті Бізнес позики. Можливі комісії.
 
Rate article
Добавить отзыв