E-groshi

E-groshi E-groshi
 • Сумма: до 15 000
 • Ставка: от 0,02%
 • Срок: до 30 дней
 • Возраст: 18-60 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Creditcard, Privat24, Mono, Paypal, Webmoney
Подать заявку
.
Компанія “Є-Гроші” надає різноманітні фінансові послуги, включно з видачею мікрокредитів, для населення. Зареєстрована в місті Дніпро МФО надає мікрокредити на всій території України (за винятком зони АТО і Криму). Велику кількість українців, які потребують термінових грошей, приваблюють до співпраці з компанією її клієнтоорієнтованість, простота отримання грошей і прозорі умови кредитування.

Вимоги Є Гроші до позичальників

Мікрофінансова компанія Є-Гроші має мінімальні вимоги до потенційних позичальників. Для отримання кредиту на картку від цієї компанії достатньо мати громадянство України і бути старше 18 років. Компанія не встановлює прямих обмежень щодо максимального віку позичальника. Для отримання грошей від МФО Є-Гроші не потрібно надавати довідки про зарплату або інші документи, що підтверджують рівень доходу. Компанія-кредитор також не вимагає надання застави або поручителів за кредитом.

Для подачі заявки людина повинна мати всього 2 документи: український паспорт та ідентифікаційний код, а також повинна мати банківську карту, електронну пошту та мобільний телефон. Обов’язкова наявність виходу в інтернет, оскільки заявки подаються онлайн.

Як отримати позику в E Groshi

Для того, щоб отримати мікрокредит в E-Groshi, необхідно подати заявку онлайн на їхньому сайті, не відвідуючи офіс компанії і не надаючи оригінали документів. Для реєстрації та подання заявки потрібно підготувати свій паспорт громадянина України, банківську картку та ІПН. Також важливо мати зареєстровану електронну адресу та мобільний телефон.

Процедура отримання мікропозики в МФО E-Гроші

Перш ніж подати заявку на отримання мікропозики на карту, необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті компанії. Особистий кабінет можна відкрити, заповнивши основні дані про потенційного позичальника: ПІБ, дата народження, дані паспорта та номер ідентифікаційного коду. Можлива реєстрація через BankID.

Після того як ви заповните анкету, особистий кабінет буде зареєстровано. Вхід до особистого кабінету та авторизація надалі проводиться набором логіна і пароля, а під час подання заявки на повторний кредит проходити процедуру заповнення даних не доведеться.

Потім оформляється заявка. Для цього в кредитному калькуляторі слід вибрати необхідну суму і термін, на який оформляється кредит онлайн. Наступний етап – заповнення заявки, під час якого буде потрібно зробити такі дії:

 • вказати паспортні дані, заповнивши всі відмічені зірочками поля;
 • вказати склад сім’ї та сімейний стан;
 • прикріпити скани паспорта та ІПН;
 • ввести адресу фактичного місця проживання та місця реєстрації;
 • заповнити дані про доходи, рід і тип зайнятості;
 • додати телефони осіб, які зможуть підтвердити особу позичальника.

Після того як заявку буде заповнено та надано, на вказаний номер телефону прийде чотиризначний код, який потрібно ввести на сайті компанії.

Потім слідує введення реквізитів карти, на яку прийде онлайн кредит. Підтвердження того, що картка належить позичальнику, вимагатиме проходження процедури верифікації. Після того, як буде натиснуто кнопку “Підтвердити”, на картці заблокують деяку суму (зазвичай це 1-3 гривні, які після закінчення перевірки розблокують). Повідомлення про блокування коштів прийде на телефон, якщо підключено послугу СМС-банкінгу. Якщо такої послуги немає, буде необхідно зв’язатися з банком – емітентом картки і з’ясувати заблоковану суму.

Незважаючи на те, що перевірка заявки відбувається автоматично, цілком можливо, що доведеться почекати, поки оператори компанії зв’яжуться з довіреними особами, зазначеними на сайті.

Після того, як перевірку особистості та платоспроможності клієнта буде завершено й отримано згоду на видачу позики (повідомлення про це надійде на електронну пошту, телефон і в особистий кабінет), потрібно буде перейти на сторінку отримання нового кредиту і натиснути кнопку підтвердження. На телефон прийде СМС із чотиризначним кодом, який необхідний для підпису кредитного договору. Після цього мікропозика на картку від Є-Гроші надійде протягом декількох хвилин.

Як повернути позику в Є Гроші

Існує кілька способів погасити кредит, взятий в Є Гроші:

 1. Списавши гроші з банківської картки через особистий кабінет;
 2. Використавши термінал;
 3. Онлайн-повернення через інтернет-банкінг;
 4. У касі будь-якого українського банку.

Промокод E Groshi

Застосувати промокод

Переваги використання промокодів Е Гроші для першого та повторного кредиту включають кілька факторів, таких як знижки на відсоткові ставки, звільнення від додаткових комісій за обслуговування, прискорений розгляд заявки та бонуси для повторних позичальників. Такі промокоди можуть допомогти позичальникам зменшити загальну вартість позики та отримати додаткові пільги від компанії-кредитора.

Rate article
Добавить отзыв