Moneyveo

Moneyveo Moneyveo
 • Сумма: 100-30000
 • Ставка: 0,01%
 • Срок: 1-65
 • Решение: Мгновенно
 • Возраст: от 18 лет
 • Кому предоставляется: Физ. лицам
 • Постоянная регистрация: Требуется
 • Гражданство: Требуется
 • Официальное трудоустройство: Не обязательно
 • Обязательные документы: Паспорт
 • Плохая кредитная история: Допускается
 • Залог: НЕТ
 • Поручители: НЕТ
 • Способ получения: Webmoney, Creditcard, Privat24, Mono, AlfaBank, Ощадбанк, Paypal
Подать заявку

Moneyveo otzyvy

Користувачі давно оцінили переваги провідної мікрофінансової організації країни. Йдеться про сервіс moneyveo, який має тільки позитивні відгуки від клієнтів харків та інших локацій України. Вони активно використовують вхід в особистий кабінет через додаток, щоб повторно оформити кредит на манівео. Актуальний промокод забезпечує ще більш привабливі умови і допоможе манівео добрати всю суму грошей, якої бракує. Сервіс успішно розвивається і про це пише Moneyveo facebook. Це підтверджують постійні вакансії в харків відділення та інші регіони.

Що таке MoneyVeo?

Сервіс MoneyVeo надає можливість будь-кому швидко і надійно оформити кредит до 15 тисяч гривень на банківську картку клієнта. Вам не потрібно надавати величезну кількість довідок, документів та інших паперів. Все що необхідно – це ваша картка і доступ до інтернету. Завдяки цьому, весь процес оформлення кредиту займе не більше 10-ти хвилин. Повністю автоматизована система надасть можливість брати мікрокредити онлайн у будь-який необхідний для клієнта час, включаючи вихідні дні та свята. Компанія Манівео відрізняється від інших кредиторів високою лояльністю до клієнта, тому надає можливість оформити кредит практично всім і навіть людям з негативною кредитною історією та без офіційного працевлаштування, яке є вкрай необхідним для інших кредиторів і банків. Прозора система і повна відсутність прихованих комісій і відсотків – головний принцип роботи “Моней Вео”. Під час оформлення договору вам буде продемонстровано всі умови та відсоткові ставки кредиту. А якщо ви вирішите погасити кредит завчасно, то відсотки будуть нараховані лише за ті дні, в які були використані взяті гроші.

Які умови надаються новому клієнту?

Вперше оформлюючи кредит у компанії MoneyVeo ви отримуєте ексклюзивну ставку 0%. Максимальна сума позики для новачків – 3500 гривень. Термін на повернення грошей – 1 місяць.

Хто може скористатися послугами MoneyVeo?

Кредити надаються всім громадянам України, за винятком жителів окупованих територій (Крим, Донецьк, Луганськ), а також тих, хто не досяг 18-річного віку. При оформленні вам буде потрібно надати паспорт та ідентифікаційний код. Жодних додаткових довідок, документів та особистої інформації не потрібно.

Скільки грошей можна взяти в кредит?

Новачкам сервіс MoneyVeo дозволяє позичити до 3 500 гривень. Надалі, максимальний розмір кредиту підвищується до 15 000 гривень за раз. Завдяки автоматизованій системі ви повністю захищені від людської помилки і некомпетентності, що також істотно збільшить швидкість оформлення кредитної позики і отримання грошей – новачкам доведеться почекати 15 хвилин, а постійним клієнтам – лише 5.

Термін повернення грошей і процентна ставка

Новачкам надається акція, за якої процентна ставка дорівнює 0,01% за кожен день після оформлення кредиту. При подальшому використанні кредитів Манівео ваша ставка буде дорівнювати 1,65% за кожен день використання. Завдяки зручному калькулятору на сайті Moneyveo ви можете самостійно порахувати процентну ставку будь-якої позики. Якщо ваш кредит буде прострочений більш ніж на 3 дні від зазначеного терміну, компанія Moneyveo має повне право вимагати від вас відшкодування в розмірі 9 відсотків від усієї взятої вами суми. Максимальний термін заборгованості може досягати не більше 100 днів.

Чому варто оформити кредит у компанії MoneyVeo

  • – Манівео є одним з найбільш респектабельних і перевірених часом кредиторів на території України.
  • – Досить висока сума першого кредиту 3 500 грн.
  • – Манівео регулярно проводить цікаві та вигідні акції для своїх клієнтів.
  • – Разом з довірою між клієнтами і MoneyVeo зростає і максимально доступна сума кредиту аж до 15 000 гривень.
  • – Гарантія повного захисту ваших персональних даних.
  • – Система оформлення позики повністю автоматизована і працює цілодобово, тому клієнт може оформити кредит в будь-якому зручному для нього місці і в необхідний для нього час.
  • – Кредит видається абсолютно всім громадянам України, які досягли 18-ти років і проживають на території країни (крім територій АТО та окупованого Криму).
  • – Система дозволяє оформляти необмежену кількість заявок. Однак на день ви можете оформити не більше 3-х кредитів.

.

 

Як правильно скласти заявку на оформлення кредиту MoneyVeo

На сайті вам буде надано зручне меню для вибору необхідної суми кредиту. Система самостійно порахує кінцеву дату для повернення коштів, а також додаткові відсотки. Далі вам слід просто натиснути кнопку “Отримати кредит“.

Далі відкриється вікно, де потрібно ввести всі ваші дані. Заповнюємо всі поля в заявці в повній відповідності з документами, прив’язуємо карту і готово. Обов’язково реєструйте обліковий запис виключно на актуальну поштову скриньку або на вашу сторінку в Facebook.

Варто додати, що кредитор проводить акції та надає промокоди, які дають клієнту знижку в розмірі від 15 до 30%.

Як скоро можна отримати гроші?

Власники картки Приватбанку отримають миттєвий переказ грошей на свій рахунок. На картку будь-якого іншого банку гроші можуть надійти протягом 3-х банківських днів, але здебільшого ваш рахунок буде поповнено вже протягом години.

Як перевірити статус заявки?

Після того, як ви завершите реєстрацію на сайті та заповните всі необхідні поля, на ваш мобільний телефон прийде повідомлення про рішення по кредиту. Зазвичай, смс приходить протягом 3-х хвилин.

Сума, яка надійшла на картку, менша за вказану в заявці

Манівео перераховує відразу всю суму, як було вказано замовником. Якщо на картку надійшла сума менша, ніж належало – зверніться на підтримку вашого банку. Проблема може полягати в тому, що за поповнення картки банк бере певний відсоток. Усі рухи своїх грошей ви можете побачити на банківській виписці.

Якщо клієнт хоче відмовитися від кредитування Moneyveo

Це можливо до того, як вами буде підписано електронний договір. Кредит може бути погашений у будь-який час, для цього ви можете звернутися до найближчого банківського відділення, скористатися карткою або переказати кошти за допомогою Приват 24.

Як змінити мобільний номер або електронну адресу в Moneyveo?

Така функція передбачена у вашому особистому кабінеті. Але варто пам’ятати, що під час погашення кредиту через термінал, ви повинні будете вказати номер телефону, який ви вказували під час його оформлення. Для входу на свій аккаунт у Манівео потрібно вказати новий номер, якщо ви вже підтвердили інформацію на сайті.

Як пролонгувати кредит в манівео (збільшити термін)?

 

 • – В особистому кабінеті вибрати пункт “пролонгація”.
 • – Зателефонувати оператору.

Чи можна пролонгувати акційний кредит?

Так, ви можете пролонгувати кредит на стандартних умовах. Відсоткова ставка за день використання кредиту залишиться такою самою – 1,65%.

Як можна виплатити свій кредит у MoneyVeo?

 

 • – Через послуги системи Приват24. Для цього вам необхідно зайти в розділ “Мої платежі”, де ви можете створити “Новий платіж”. Далі потрібно вказати одержувача за допомогою кнопки “Знайти компанію”. Пишете в пошуковик “кредит” і вибираєте організацію “Манівео Швидка фінансова допомога”, вказуєте необхідну суму і відправляєте гроші.
 • – Погасити кредит карткою. В особистому кабінеті на сайті Манівео ви можете оплатити свій борг. Якщо вам потрібно використати гроші з іншої картки, натисніть відповідну кнопку “Інша картка” і введіть усі необхідні дані для оплати кредиту.
 • .
 • – Використовувати платіжний термінал. Для системи Манівео доступний величезний вибір терміналів: City 24, iBox, 24nonStop, Tyme, EasyPay, і, звичайно ж, ПриватБанк. У меню терміналу ви знайдете клавішу “Банківські операції”, у списку якої необхідно вибрати компанію “Манівео”, потім ввести номер свого мобільного телефону, який ви вказували під час реєстрації акаунта в системі. Далі просто вносимо в термінал необхідну суму для погашення кредиту.
 • – Погашення за допомогою послуг вашого банку. Не забудьте вказати в платежі ваше ім’я, прізвище, по батькові, ІПН, а також реквізити компанії Манівео.

Як бачите, цей сервіс надає всі можливі послуги, щоб ви змогли впоратися зі своїми фінансовими труднощами в найкоротші терміни. Настільки ж привабливим для клієнтів є сервіс SOS Credit, який дозволяє отримувати необхідні суми грошей у будь-який час.

Як отримати кредит онлайн Moneyveo?

Сервісом може скористатися будь-який громадянин країни, який досяг повноліття. При подачі заявочного файлу на манівео кредит знадобиться тільки ІПН та актуальний паспорт.

У рамках першого звернення до сервісу система забезпечує користувачеві ліміт за продуктом манівео смарт – до 17 тисяч гривень. Автоматично встановлюється приваблива дисконтна ставка на рівні 0.01% на добу. Актуальний дисконтний період від 1 до 65 днів. Користувач самостійного обирає оптимальні термін і суму від 100 гривень у цих рамках. Нарахування відсотків йде тільки на фактично використовувану суму. У разі повторного звернення і використання Moneyveo промокод комфорт, ліміт збільшується.

Для отримання коштів необхідно:

 1. Визначитися із сумою та строком. Використовується зручний калькулятор moneyveo com без необхідності візитів до відділень у Moneyveo ua особистий кабінет.
 2. Оформити заявочний файл. Заповнюється передбачена онлайн-анкета із зазначенням актуальної картки. За бажання кошти можуть бути отримані в готівковому вигляді. У рамках вимог фінмоніторингу, може знадобитися верифікація персони кредит онлайн Moneyveo. Автоматизована система приймає рішення за заявкою протягом 30 секунд.
 3. Верифікувати власну картку. Робиться з метою безпеки moneyveo ua кредиту на картку за методом блокування суми до 1 гривні. Ці кошти незабаром будуть розблоковані. Операція підтверджує приналежність через Moneyveo телефон.
 4. Отримати кошти. За фактом схвалення заявки залишається використати Moneyveo вхід в особистий кабінет і детально ознайомитися з умовами угоди. Після підтвердження цього моменту необхідна сума з’явиться на картці або може бути отримана готівкою через Moneyveo промокод 70.
 5. .
 6. Як правило, кошти надходять миттєво.

Як Манівео погасити кредит і Moneyveo пролонгація

Передбачено безліч варіантів повного або часткового погашення кредиту манівео, включаючи:

 • онлайн-формат через ЛК або розділ на веб-ресурсі;
 • актуальні сервіси онлайн-платежів: iPay, EasyPay, City24 та інші;
 • інтернет-банкінг;
 • відділення Нової Пошти;
 • банківські відділення та діючі термінали;
 • чат-бот Telegram.

Забезпечено можливість moneyveo пролонгації дисконтного періоду використання коштів. Для цього необхідно закрити відсотки на дату закінчення строку позики та провести реструктуризацію moneyveo.

Манівео промокод та акції

Користувачам доступні промокоди Moneyveo додаток, які забезпечують знижку відсоткових ставок на повторні позики.

Також актуальні різні акції. Наприклад, манівео приведи друга, яка забезпечує профіт користувачам сервісу.

Плюси та мінуси
миттєве отримання коштів;
функціонування 24/7;
прозорість і об'єктивність у взаємодії;
вигідний Moneyveo промокод та інші акції;
мінімум документів;
повна конфіденційність;
автоматизація.
підвищення ставки при простроченні.
Ігор Валчук
Ігор Валчук
Експерт з мікрофінансування
Актуальні Moneyveo відгуки користувачів підтверджуються професійними експертними думками. Зазначається, що сервіс успішно забезпечує українцям затребувану фінансову допомогу і є лідером у своєму сегменті.
Часті запитання
Де отримати Moneyveo промокод?
Необхідно стежити за акціями сервісу. Інформація дається в новинному розділі та на соціальних майданчиках. Якщо підписатися на манівео фейсбук і залишити об'єктивний коментар, манівео промокод надійде на е-пошту. Крім того, він може бути отриманий при підписці на сервісні розсилки.
Скільки разів можна пролонгувати позику?
Продовжувати Дисконтний період на строк до 30 днів можна необмежену кількість разів.
Які наслідки при неповерненні?
Якщо кредитні кошти не повертаються вчасно та не здійснено пролонгацію, це призведе до збільшення витрат за угодою та погіршення кредитної історії. Відповідно до законодавства, сервіс має право активувати процес примусового повернення заборгованості.
Де взяти посилання для запрошення і який профіт?
Вона знаходиться в Moneyveo ua особистому кабінеті в розділі "Приведи друга". Публікується на будь-якому онлайн-ресурсі. За запрошеного активного користувача в рамках акції можна отримати 700 гривень.
Як додається нова карта?
Використовується розділ Карти в ЛК. Якщо наступні позики будуть прийматися на цю картку, її потрібно зробити основною за допомогою однойменної кнопки.
Rate article
Добавить отзыв